Lords Mobile Oyun Müziklerine Klaus Badelt İmzası

Lords Mobile Oyun Muziklerine Klaus Badelt imzasi4

Lords Mobile Oyun Müziklerine Klaus Badelt İmzası

IGG, Lords Mobile için dünyaca ünlü müzisyen ve bestekar Klaus Badelt ile anlaştı. Klaus Badelt, yaptığı eseri Londra Senfoni Orkestrası ile kayıt altına alarak oyuna ekledi.

Dünyanın en büyük mobil oyunfirmalarından IGG, Lords Mobile ile Android ve Itunes listelerinde ilk 10’agirdi. Bununla birlikte, oyuncularına tüm ülkelerde ulaşarak onların istek vegörüşlerine göre oyunu şekillendiren firma, son dönemde oyunda yer alan müziklerleadından söz ettirmeye devam ediyor. Dünyanın sayılı film ve oyun müziklerininbestecisi Klaus Badelt, Lords Mobile için özel olarak oyun müzikleri tasarladı.2018 başında oyuna eklenen müziklerin kaydı ise Londra Senfoni Orkestrası ilebirlikte yapıldı.


Karayip Korsanları dahil birçok filmin müzikleri Badelt’e emanet edildi

Klaus Badelt, Hans Zimmer ile yaptığı iş birlikleri ve İnce Kırmızı Hat, Mısır Prensi, Gladyatör ve Karayip Korsanları: Kara İncinin Laneti filmleri de dahil olmak üzere eleştirmenlerce beğenilen filmler için bestelediği fon müzikleriyle tanınır. Bağımsız olarak, Denge, K-19: Tehlikeli Saatler, Kuraldışı ve Ninja Kaplumbağalar gibi Hollywood gişe rekorları kıran filmleri üzerine yaptığı çalışmalarla da nam salmıştır.

Londra Senfoni Orkestası ile kayıtlar yapıldı

Londra Senfoni Orkestrası’nınözel olarak kayda girdiği beste ile Lords Mobile oyunu içerisindeki aksiyon vehikaye akışı yeni müziklerle oyunculara sunuluyor. Oyuna renk katmak veheyecanı sürekli dinamik tutmak için güzel bir çalışmaya imza attıklarını ifadeeden Badelt, “Destansı bir sese sahip olmak istedik, aynı büyük filmlerdenalışık olduğumuz gibi. Londra Senfoni Orkestrası, her parçaya farklı bir kalitekatıyor. Bestelediğin müziği aniden farklı bir seviyeye çıkarıyor, birlikte okadar farklı çalıyorlar ki müzik aniden eşsiz bir karaktere sahip oluyor” dedi.

IGG, Lords Mobile için yapılan bu özel çalışmanın yanı sıra farklı içerikler ve güncellemelerle oyuncularına keyifli bir içerik sunmayı hedefliyor. Bu fikirlerle Lords Mobile uzun süre listelerde kalıcı olacak gibi gözüküyor.

Klaus Badelt Hakkında; BatıAlmanya’da, Frankfurt’ta doğdu. Film ve reklam besteleriyle müzik kariyerinememleketinde başladı. 1998’de Oscar ödüllü film bestecisi Hans Zimmer, Badelt’iJay Rifkin’in ortak sahibi olduğu stüdyosu Santa Monica, California’daki MediaVentures’ta çalışmaya davet etti. O zamandan beri Badelt, Zamanda Yolculukve  K-19: Tehlikeli Saatler gibi kendi film ve televizyon projeleriüzerinde çalışıyor. Ayrıca, Harry Gregson-Williams, John Powell ve Zimmer gibidiğer Media Ventures bestecileriyle işbirliklerinde, Ramin Djawadi ve SteveJablonsky gibi birçok isme danışmanlıkta bulundu.