içinde

Her güzel söz için oluşturulan özgün resimler Sozguzel.com’da

sozguzel yazi
sozguzel yazi

Güzel sözler sitesi sozguzel.com kategorilenmiş binlerce güzel sözü resimli olarak yayınlıyor. Her söz için oluşturulan özgün resimleri tek tıklamayla, direkt olarak sosyal mecralarda paylaşma olanağı var. Aynı sözleri görmekten sıkıldıysanız farklı ve özgün sözleriyle Söz Güzel, bilge, aşık, dertli, inançlı… ifadeleriniz için biçilmiş kaftandır.
Ünlü düşünürlerin, yazarların, önderlerin anlamlı sözleri yanında, anonim ve tarihe mal olmuş atasözleri, özel günler için sözler, edebi sözler de sitede bulunuyor.
Yüzlerce başlıkta hemen her duyguya hitap eden sözü bulmak oldukça kolay ve eğlenceli. Örneğin şu içerikte Aşk sözleri elliyi aşkın resimli güzel söz var. İçlerinden en az biri mutlaka sizin aşkınızı ifade ediyor. Duygudaşlığınıza ünlü sözlerin yoldaşlığını görecek ve paylaşmaktan kendinizi alamayacaksınız.

yazı

Yazar sosyofikir

Doğu Akdeniz Üniversitesi Mimarlık Fakültesi'nden 2018 yılında mezun oldum. Blog serüvenim yaklaşık 8 sene önce başladı. Hala o eski heyecanımı taşımaktayım. Amacım sizler için kaliteli, özgün ve sıkıcı olmayan kullanıcı tabanlı bir site hazırlamaktır. Teşekkür ederim. Bana her türlü konuda ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

12039465 870586549685656 5614972800983133191 n

Sağlıklı Yaşamın Sırrı; Sağlıklı Portal

bilmisler

Paylaşımlarınınız Bilmişlerle Değerlensin