Güneş Gözlüklerinde Yeni Sezon Tasarımlar Görücüye Çıktı!

Güneş gözlüğü markaları yeni sezon tasarımlarını beğeniye sundu. Dünyanın en popüler markaları tarafından hazırlanan yeni sezon koleksiyonlar, güneş gözlüğü modasını da belirliyor. İddialı bir görünüm sergileyen yeni sezonun güneş gözlükleri karizmatik görünümü sevenlerin yüzünü güldürecek. Çünkü klasik tip tasarımlar kadar havalı bir görünüm sunan marjinal modeller de bu koleksiyonlarda kendine bir yer bulmuş.

Asetat Çerçeve

Yeni sezon tasarımlara göz attığımızda asetat çerçeve güneş gözlüklerinin yoğun bir şekilde karşımıza çıktığını fark ettik. Son yıllarda biraz daha fazla ilgi görmeye başlayan asetat çerçeve gözlükler yeni sezonda yükselen bir trend olacak gibi görünüyor. Her mevsim kullanıma uygun olmasıyla  birlikte hafif oluşu da bu tasarımları popüler kılan unsurlar arasında yer alıyor. Eğer daha önce asetat çerçeve güneş gözlüğü kullanmadıysanız şimdi denemenin tam zamanı!

Ombre Cam

Cam rengi koyuluğunun alttan üste doğru arttığı ombre cam güneş gözlükleri de yeni sezonda  altın çağını yaşayacak gibi görünüyor. Bu tasarımlar stil sahibi kadınların zaten uzun zamandır kullandığı güneş gözlükleri arasında yer alıyordu. Tasarımcılar yeni sezon koleksiyonlara ombre cam güneş gözlüklerini zengin bir renk seçeneği yelpazesi eşliğinde kazandırmış. Dolayısıyla renkli camlardan hoşlanan kadınlar da tercihini gönül rahatlığıyla ombre cam güneş gözlüklerinden yana kullanabilir.

Retro Çerçeve

Çerçeve dizaynı ile nostaljik bir görünüm sergileyen retro gözlükler yeni sezon kreasyonlarda kendine yer bulmayı başarmış.  Retro tasarımlar pek çok farklı giyim stili ile birlikte kullanılabiliyor. Özellikle nostaljik görünümden hoşlanan kadınlar için bu tasarımların vazgeçilmez bir seçenek olduğunu da belirtmek gerekir. Retro güneş gözlükleri farklı renk ve boy seçenekleriyle yeni sezon kreasyonlarda incelenebilir.

Geniş Seçenek Atasun’da!

Tüm markaların yeni sezon güneş gözlüklerini incelemek için siz de rotanızı Atasun internet sitesine çevirebilirsiniz. Onlarca farklı markanın yeni sezon güneş gözlükleri bu sitede gayet makul fiyatlar eşliğinde beğeniye sunuluyor. Sadece tasarımlara göz atmakla kalmayıp sipariş vermek isteyenler için de Atasun internet sitesinin çok cazip bir platform olduğunu belirtelim. Bu arada yeni sezon tasarımlarda da bazı modeller indirime girdi, acele etmenizde fayda var.