GÖZ ALICI ŞIK ALTIN YÜZÜK MODELLERİ ASLI GOLD’DA

2511 tasli yildiz altin yuzuk 1 90gr 655m 2

GÖZ ALICI ŞIK ALTIN YÜZÜK MODELLERİ ASLI GOLD’DA

Işıl ışıl altınlar, beştaşlar, tektaşlar, tam turlar ve pırlanta altın yüzükler beğeni ve tarzınızı yansıtacak tüm çeşitler bütün havanızı değiştirir ve renginize renk katarlar. Parmaklarımızın olmazsa olmazı bu değerli yüzüklerimizi çoğu zaman çıkarmayız bile. Uzun yıllar Aslı Gold güvencesi ile takabileceğiniz altın yüzük modellerimizi sürekli olarak sizin için yeniliyoruz. İster hiç dışına çıkmadığınız belirli bir tarzınız olsun ister her gün farklı bir tarza bürünün hepsini kapsayabilecek takıları takabilmeniz adına sizler için çalışıyoruz. Altından daha değerli olan sizlerin benliğinize uygun birbirinden şık takı modellerimiz nasıllar? Bu modeller hangileridir? Gelin şöyle biraz göz atalım.

 

Altın Alyans Yüzükler

Nesillerdir kadın ve erkeğin çift olarak taktığı alyans yüzükler parmağınızda taşıdığınız en değerli manevi parçalar. Kalplerimizi birleştirirken altın alyans yüzüklerimiz ile birbirimize attığımız imzayı simgeleriz. Peki, sizce de bu imzanın en güzel şekliyle yansıtılması gerekmez mi? Elbette ki herkes bunu ister. Çiftlerin arasındaki bağı adeta büyüleyen bu parçaların farklı farklı modelleri var. Seçim yaparken birbirimizin zevkine uygun olmasını istediğimiz yüzüklerin bire bir aynı olması şart değil. Dışardan bakıldığında uyum içerisinde olacak birçok çeşit alyanslarımızı takarken çift modellemelerimizde,  genel olarak erkekler daha sade kadınlar ise daha detaylı ve sıra taşlı vb. modeller kullanır. Bilmeliyiz ki kesinlikle böyle bir kalıp içerisinde kalmamalıyız. Zevkimize hangisi daha uygun ve daha hoş geliyor ise onu seçmeliyiz ki sıkılmadan sürekli takmak isteyelim. Evliliğinizin imzası birbirinden güzel altın alyans yüzüklerinizi seçmek için sizleri Aslı Gold’ a bekleriz.

 

Göz Kamaştırıcı Yapısı ile Altın Yüzük Modelleri

Özel günler, gündelik yaşantınız, iş hayatınız, toplantılar, seminerler ve farklı bir sürü etkinliklerinizde sürekli ön planda olan jest ve mimiklerimizi tamamlayan en önemli etkenlerden biri istisnasız kibar ve zarif el hareketlerimiz. Hareketlerinize ve duruşunuza şık bir gösteriş katmak adeta sizi farklı bir atmosfere bürüyecektir. Bu nedenle yüzüklerimizi de değişkenlik gösteren günlerimize uyumlu bir şekilde takmak isteriz. Birazcık daha açacak olursak altın yüzüklerimiz bizi yansıtırken modumuzu da yansıtacaktır. Ağır bir havada olmak her zaman tercihiniz ise büyük taşlı, kalın işlemeli, büyük boyuttaki yüzükler tam size göre. Her durumda naif, yumuşak ve zarif gözükmek istiyorum diyor iseniz burada kullanacağınız elbette ince boyutlu, küçük taşlı, minik desenli ve işlemeli yüzükler sizlere eşlik edecektir. Çoğunlukla şıkır şıkır ve kalabalık bir havada görünmekten yana ise sizin tercihiniz bunun için motif detaylı, taşları büyük olmayan ve desenleri tino, ginata, leva, kaburga, mita gibi ve bunlara benzer birçok çeşidimizi kullanmayı deneyebilirsiniz. Özel günlerde yüzük seçimi yaparken zorlanıyor iseniz, bunun için size bir önerimiz var. Özel gün kıyafetleri genel anlamda daha ağır yapıda olduğu için mümkün mertebe parlak taşlı ve biraz daha büyük veya biraz daha orta büyüklükte yüzükler seçmenizi öneririz. Çünkü böyle günlerde yüzükleriniz daha bir ön planda ve daha çok göze hitap etmeyi amaçlayacaktır. Birbirinden şık altın yüzüklerimizi denediğinizde eminiz ki seveceksiniz, sevdikçe sürekli takmak isteyeceksiniz ve kendinizi çok iyi hissedeceksiniz…

 

Bütün Altın Yüzük Modellerimizde Fiyatların Cazibesi

Aslı Gold olarak altın piyasası bünyesinde sizlerin her daim rahatlıkla alışveriş yapabilmesi için bütçenize yardımcı olmak, ödemelerinize kolaylık sağlamak en önemli ilkelerimizden. Sizlerin zevk ve duygularınıza hitap edebilmek adına sürekli olarak güncellediğimiz fiyat listelerimiz ile ister kendinize, isterseniz hediye olarak alabileceğiniz ürünleri beğenilerinize sunuyoruz. Endişe duymadan, fiyat korkusu yaşamadan altın yüzük almak isterseniz bizler en şık halimizle güzelliğinize güzellik katmak için buradayız.