içinde

En İyi Video Oynatıcı Programları İndirin

indir
indir

En İyi Video Oynatıcı Programları İndirin Video oynatıcı programları bilgisayar kullanıcıları tarafından en fazla ilgi gören programlar arasında yer alıyor. Video oynatıcıları kendi içerisinde farklı özelliklere sahip olabilecek şekilde geliştiriliyor. Video oynatıcısı programları arasından seçim yapmadan önce hangi amaca uygun bir program aradığınızı belirlemiş olmanız gerekiyor.

K-Lite Codec Pack

K-Lite Codec Pack adlı video oynatıcı programı kullandığınız zaman herhangi başka bir codec paketi kurmanıza gerek kalmaz. K-Lite Codec Pack’i indirip kullanmaya başladığınız zaman aynı zamanda izlediğiniz film ve dizilere altyazı da ekleyebilirsiniz.

VLC Media Player

VLC Media Player, bir diğer popüler video oynatıcısıdır. Günümüzde en fazla kullanılan video oynatıcıları arasında bulunan VLC Media Player tamamen ücretsiz bir programdır. Son derece modern bir arayüzü olan VLC Media Player, düşük sistem kaynağı tüketimine sahip bir programdır.

BSPlayer

BSPlayer, daha çok film ve dizi izlemeyi sevenlerin tercih ettiği bir video oynatıcısıdır. Video oynatıcıları arasından seçim yapmak istiyorsanız bu programların en güncel sürümlerini indirmeniz gerektiğini unutmamalısınız. Ayrıca indirme işlemini yapacağınız internet sitesinin güvenilir olması da son derece önemlidir.

Yukarıda bahsedilen yazılımların hepsini görmek, inecelemek ya da indirmek istiyorsanız tıklayın.

Aksi takdirde sisteminize virüs bulaştırabilir ve sisteminizin güvenliğini tehlikeye atabilirsiniz. Kendi ihtiyaçlarınıza en uygun olabilecek video oynatıcısı bulabilmek için farklı video oynatıcılarını karşılaştırabilirsiniz. Sisteminize ve ihtiyaçlarınıza uygun olan oynatıcıları bulduğunuz zaman film, dizi ve videolarınızı izlemeye başlayabilirsiniz.

Bildiri

Ne düşünüyorsun?

Yazar sosyofikir

Doğu Akdeniz Üniversitesi Mimarlık Fakültesi'nden 2018 yılında mezun oldum. Blog serüvenim yaklaşık 8 sene önce başladı. Hala o eski heyecanımı taşımaktayım. Amacım sizler için kaliteli, özgün ve sıkıcı olmayan kullanıcı tabanlı bir site hazırlamaktır. Teşekkür ederim. Bana her türlü konuda ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   LEfymgBJ 400x400

   DOĞRU FİRMA İLE YURTDIŞINDA EĞİTİM 

   sosyo mimar

   Mimarlık Yazıları Yakında Sosyofikir’de