En Farklı Çeşitlerle Telefon Kılıf Modelleri

En Farklı Çeşitlerle Telefon Kılıf Modelleri

15484CF4 4058 452D 8380 321BECE366CFGünlük hayatta işlevselliği ile artık her an yanımızda tutulan akıllı telefonlar birer aksesuar ürünü gibi de kullanılıyor. Bizler Kılıfland olarak telefonları bir aksesuar aracı olarak da kullanan kişiler için son derece şık tasarımlara sahip Telefon Kılıfları Modelleri sizlere sunuyoruz. Kılıflarda en çok istenen özelliklerden biri olan telefonun üzerinde parmak izi kalmaması taleplerine de uygun şekilde yanıt verebilecek olan özel malzemelerin kullanıldığı kılıflarla sürekli olarak silmek durumunda kalmayacağınız ürünleri sizlerle buluşturuyoruz. Pürüzsüz bir tasarıma sahip olan kılıflarla birlikte telefonlarınızın dokunduğunuzda da iyi bir hissiyat vermesini mümkün hale getiriyoruz.

F8AB848E 51B9 44FC 8625 BAE6CC21A210


Telefonlar için Güçlendirilmiş Silikonla Tam Koruma

Müşterilerimiz için özel olarak sunduğumuz Telefon Kılıfürünlerinin tamamında güçlendirilmiş silikon malzemesiyle telefonun tüm yönleriyle en iyi şekilde korunmasını sağlıyoruz. Cihazın hiçbir boşluk bırakmadan tüm köşelerini en iyi şekilde saran silikon gövdesi sayesinde düşme ve çarpma gibi olaylarla karşılaşıldığında cihazın üzerindeki kılıfın çarpma etkisini karşılamasını mümkün hale getiriyoruz. Tutuş kolaylığı da sağlayan kılıflarla birlikte hem telefonla görüşme yaparken hem de mesajlaşırken telefonun elde tutuşunu daha da sağlam hale getirmenizi sağlayıp telefonların elden düşmesiyle yaşanabilecek olan olumsuzluklarının da önüne geçiyoruz. Çok rahat ve kolay bir kullanım sunan kılıflarda farklı tasarımlara ve renklere sahip olan ürünleri tercih etmenize olanak sağlıyoruz.

4355B230 FA61 4F74 8505 DA204346372DTelefon Kılıflarına Özel Donanımlı Kılıflar

Kullanıcı deneyimlerini daha iyi noktaya getirmek üzere vermekte olduğumuz hizmetlerde telefonlar için sizlere sunduğumuz kılıflarda farklı donanımlarla birlikte kılıfları sizlerin karşısına çıkarıyoruz. Bunlar arasında manyetik özelliğe sahip olan telefon kılıfları ilk sırada geliyor. Özellikle araç içi telefon tutucularda manyetik özelliğe sahip ürünleri tercih eden siz müşterilerimiz için son derece rahat bir kullanım sunan bu kılıfları karşınıza çıkarabiliyoruz. Aynı şekilde 360 derece dönme özelliğine sahip olan yüzük halkaları ile telefonların kılıflarını birer stant olarak kullanmanızı da sağlıyoruz. 150 derece dikey boyutlu hareketiyle bu yüzük halkalarını telefonları daha iyi tutmanızı sağlayacak şekilde de kullanılabilir hale getiriyoruz. Bunların dışında ekran koruyucuların da telefonlar için önemi büyüktür. Kullanacağınız en basit ekran koruyucu cam ekranınıza gelebilecek zararları engelleyecektir. Tüm marka ve modellerin aksesuarlarının yer aldığı web sitemizi ziyaret ederek satın alabilirsiniz. Ayrıca Kapıda Ödeme Telefon Kılıfları ile kredi kartı yada banka kartı kullanmadan sitemiz üzerinden rahatça ve güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.