Dolgu Topuklu Ayakkabı Rahatlığı

Dolgu Topuklu Ayakkabı Rahatlığı

Bayanlar için ayakkabı tutkusu tartışılmaz. Kaç çift kaç çeşit ayakkabısı olursa olsun yeni bir model ayakkabı gördüğünde o ayakkabıyı mutlaka alırlar. Ayakkabı modelleri içinde vazgeçilmez olan topuklu ayakkabı modelleri, topuklu olması sebebiyle yürümekte zorluk yaratsa da her bayanın severek kullandığı ayakkabı modelidir. Topuklu ayakkabılar topuk yüksekliği sebebiyle rahatsızlık verdiği için, ayakkabı tasarımcıları bayanların rahatını ve konforunu düşünüp hem topuklu hem rahat bir model olan dolgu topuklu ayakkabı modelini tasarlamışlardır.

Dolgu Topuk Ayakkabı Modellerinin Tercih Edilme Sebepleri

Topuklu ayakkabı boyu uzun gösterdiği için hangi kıyafet ile kullanılırsa kullanılsın her kıyafeti şık gösterir. Dolgu topuklu ayakkabı ise hem topuk kısmı kalın olduğu için, hem topuk ile ayak tabanı arasında kısım desteklendiği için sivri topuklu ayakkabıya göre çok rahattır.

Yaz aylarında sık sık kullandığımız topuklu terliklerde de bayanların rahatı için dolgu topuk terlik modeli tasarlanmıştır.

Şıklığından ödün vermeden rahat olmak isteyen bayanların, iş hayatında çok sık ve çok uzun süre ayakta kalan çalışan bayanların rahatça kullanabileceği olan dolgu topuk modellerin son trend modelleri https://www.sofiabaldi.com/dolgu-topuklu-ayakkabi görebilir ve satın alabilirsiniz.