Çocuklara Alınabilecek Doğum Günü Hediyesi Fikirleri

Çocuklara Alınabilecek Doğum Günü Hediyesi Fikirleri

Bilim insanları, deneyimin oyuncaktan daha büyük bir hediye olduğunu söyler. Ancak çocukların yüzlerindeki gülümseme, odayı dolduran kahkahalar ve oyuncaklarına duydukları heyecanı görmek oldukça değerlidir. Siz de çocuğunuzun, kardeşinizin, kuzeninizin ya da herhangi bir çocuğun yüzünü güldürmek istiyorsanız doğum günlerinde onlara harika hediyeler alabilirsiniz. Hediye aramakla vakit kaybetmek yerine yazımıza göz atın ve onun için mükemmel hediyeyi keşfedin.

Puzzle

Çocuklar için bir şeyi başarmak yetişkinlere göre çok daha heyecan verici bir deneyimdir. Bunu da en iyi puzzle yani yapboz oyunları gerçekleştirir. Onun yaşına uygun bir puzzle ile doğum gününü kutlayabilirsiniz.

Puzzle

Scooter

Çocuklar için hareket edebilecekleri oyunlar bulmak oldukça değerlidir. Siz de çocuğunuzun ya da hediye alacağınız çocuğun hayatına biraz daha hareket katmak istiyorsanız çok zevk alacağı bir scooter harika bir fikir olabilir.

Deniz kızı battaniyesi

Kız çocukları için deniz kızları hem merak konusu hem de hayranlık uyandırıcı bir figürdür. Kendilerini deniz kızı hissetmek isteyen çocuklara alınabilecek en güzel hediyelerden biri de hem sıcak tutacak hem de hayal güçlerini besleyecek deniz kızı battaniyeleridir.

Oyun çadırı

Çocukken örtüler ve sandalyelerle kendinize bir oyun çadırı kurma çabalarınızı hatırlarsınız. İşte bir çocuğun havalara uçacak kadar sevinmesini istiyorsanız ona bir oyun çadırı almaya ne dersiniz?

Kinetik kum oyun seti

Çocukların kumla ya da toprakla oynaması el becerilerinin gelişimi için oldukça önemlidir. Son yıllarda popüler olan kinetik kumlar da oynaması en zevkli oyun setlerinden biri.

Bilim seti

Bilime meraklı bir çocuğu sonuna kadar desteklemek gerekir. Doğum gününde ona harika bir bilim seti hediye ederek hem onu sevindirebilir hem de geleceğine olumlu bir katkı yapabilirsiniz.

Uzaktan kumandalı araba

Çocuklar için arabaların ilgi çekiciliği en yüksek seviyededir. Uzaktan kumanda ile kontrol edebileceği bir araba ise onu son derece mutlu edecektir.

Nostaljik oyuncaklar seti

Çocuğunuzu kendi çocukluğuna götürmeye ne dersiniz? Eski zamanlarda oynanan oyuncakları barındıran bu harika nostaljik oyuncak seti çocuğunuza farklı bir deneyim yaşatabilir.

Çocuk bavulu

Çocuklar seyahate giderken sıklıkla anne ve babalarının bavullarını taşımak ister. Onlara ait eşyaları taşıyabilecekleri küçük bir bavul onları çok sevindirebilir.

Kaynak: Hediyerengi.com