Anaokulu İngilizce Eğitiminde Uzman Kuruluş Desteği

harvey early english bakirkoy yetenekli eller anaokulu

Anaokulu İngilizce Eğitiminde Uzman Kuruluş Desteği

harvey early english bakirkoy yetenekli eller anaokulu

Çocuklarını geleceğe daha iyi hazırlamak isteyen anne ve babaların son yıllarda rağbet ettikleri eğitim yöntemlerinden birisi de anaokulu döneminde çocuklarına temel seviyede İngilizce eğitimi aldırmaktır. Çocukların hem zekâ kapasitesini yükselten hem de bilgi haznelerini genişleten anaokulunda İngilizce eğitim, doğru uzman kuruluşların desteğinin alınması halinde gerçekten de istenen sonuçların alınabilmesine imkân sağlayabilmektedir. Bu bağlamda Bakırköy ve çevresinde, dünyanın en çok tercih edilen “Harvey Early English System”ı kullanarak anaokulu çocuklarına İngilizce eğitimlerini başarıyla veren bir adres arayışında olanlara Yetenekli Eller Anaokulu tavsiye edilebilir.

 

İstanbul’da Anaokulu İngilizce Eğitiminde En İyi Adres

 

Anaokulu İngilizce eğitimi konusunda uzun yıllardır hizmetlerine başarıyla devam eden isimlerden birisi olan Yetenekli Eller Anaokulu, hem yaratıcı hem de birbirinden yetenekli eğitmenleri ile çocukları eğlendirirken bir yandan da onlara kalıcı İngilizce eğitimi vermektedir. Çocukların zihinsel gelişimlerine katkı sağlamanın yanı sıra bedensel ve ruhsal açıdan da daha sağlıklı bireyler olabilmeleri adına büyük bir özenle çalışmalarını sürdüren Yetenekli Eller Anaokulu’nda her bir çocuk, kendine olan özgüvenini tam anlamıyla sağlayabilmesi ve topluma yararlı bir birey olarak büyüyebilmesi için titizlikle hazırlanan bir eğitim sürecinden geçirilmektedir.

 

0-6 yaş dönemi gibi dil gelişiminin oldukça hızlı olduğu bir dönemde en etkili öğretim tekniklerinden biri olan Harvey Early English sistemini kullanarak İngilizce eğitimi veren Yetenekleri Eller Anaokulu’nda farklı yaş gruplarına özel daha pek çok eğitim modeli de yer almaktadır.

 

Anaokulu İngilizce eğitimi konusunda işinin ehli ve uzman bir eğitim kadrosundan destek almayı düşünen anne ve babalara, 2008 yılından bu yana her daim ön planda tuttuğu “Mutlu Ebeveyn – Mutlu Çocuk’’ ilkesi ve oldukça uygun eğitim ücretleri ile ünlenen Yetenekli Eller Anaokulu önerilebilir. Okulun sitesini linkten inceleyebilirsiniz; http://yeteneklieller.com.tr/