4 Eksen CNC Ahşap Torna Makinesi Nedir?

4 Eksen CNC Ahşap Torna Makinesi Nedir?

4 Eksen CNC Ahşap Torna Makinesi Nedir?

4 eksen cnc ahşap torna makinesi tornacılık işinde kullanılan gelişmiş bir teknolojik üründür. Ahşap ve torna işlerinde; burgu, desen, fitil içi boşaltma, markalama, montaj deliği açma işlemleri 4 eksen cnc ahşap torna makinesi ile kolayca yapabilirsiniz. Üçgen bıçağı ile fincan bıçağının aynı anda bulunmaması, tornalama işlerinin daha hızlı ve pratik yapılmasını sağlar. Top bıçağı ve 5 takım değiştirilebilen spinedle, motoruyla farklı bıçağını tek seferde çıkarabilirsiniz.

4 Eksen CNC Torna Makineleri

Schnitzer 4 eksen cnc ahşap torna makinesinin gövdesi st37 platin ve profilden yapılmıştır. 4 eksen ahşap torna makineleri maksimum yükler için özel olarak mukavemet analizi yapılmıştır. Üründe gövde birleştirmelerinden sonra, elektromanyetik gerilim giderme yöntemiyle normalizasyon çalışması yapılmıştır. Lineer sistemde Japon THK veya Alman SCHNEEDER marka ray ve arabalar yapılmıştır.

4 eksen ahşap torna makinesinde helis kramiyer ve pinyon dişli sistemleri yer alır. Bu dişli sistemi indiksyon yöntemiyle sertleştirilmiştir. Helis kramiyerin boşluksuz yapısı ve sertleştirilmesi makinenin dayanıklı olmasını sağlar. Tüm eksenlerde helis dişli, paslanmaz servo redaktörler yer alır. Tüm eksenlerde servo motorlar y eksen çift motorludur.

4 eksen torna makinesi otomatik takım değiştirmeli spindle motor (iş motoru bulunur. Standart 6 li takım değiştirme magazinde 2 torna takımı yer alır.

4 eksen cnc torna makinesinin genel özellikleri

4 eksen cnc ahşap torna makinesi; A Eksen 6000 devir motor hızın sahiptir. Temiz yüzeylerde hızlı bir şekilde çalışır. 4 eksen cnc torna makinesinde otomatik hava soğutma sistemi bulunur. Bu özelliği ile uzun süreli çalışmalarda motor ısınması önlenmiş olur. Böylece siz de üretime ara vermeden çalışabilirsiniz. 4 eksen cnc ahşap torna makinesi 24 saat kesintisiz çalışır. 4 eksen CNC ahşap torna makinesi Absolud servo motoru ile ekstra sensora ihtiyaç duymadan yüksek performans elde edebilirsiniz. Hızlı işlemle çalışan cihazı çevresindeki kişiler fark eder böylece kafayı cihaza çarpma sorunu ortadan kalkar. Schnitzer 4 eksen cnc ahşap torna makinesinin herhangi bir referansa ihtiyacı yoktur. 4 eksen CNC ağaç torna makinelerinde otomatik fren sistemi yer alır. Fren sistemi sayesinde, ahşap parça işlenirken ölçü kaçırmaz. Makinelerde titreşimi engelleyen özel bir yer alır. Parçanın temiz çalışmasını sağlayan makineyi rijit çalıştıran döküm kullanılır.

4 eksen cnc torna güncel fiyatları

Cnc torna tezgâhının hareketleri bilgisayar tarafından kontrol edilir. 4 eksen cnc torna fiyatları ürünün üretim tarihine ve işlevine göre değişiklik gösterir. Sıfır ürünlerde ücret dolar kuruna göre değişiklik gösterir. Yüksek verimliliği ile öne çıkan torna fiyatlarını iyi araştırmalısınız.

4 eksen cnc freze genel özellikleri

4 eksen cnc freze eksen özelliği ve silindirik parçaları ile torna ve oyma işlerini kolayca yapabilirsiniz. Normal tornadan farkı ise a eksenini sabit tutmasıdır. Mini cnc modelleri içinde üstün performans sağlayan bu model sağlam bir gövde yapısına sahiptir. Net kesim alanı 100X100 cm olan bu model geniş tablası ile kolay çalışma imkânı sunar. Divüzör ayna ile silindirik objeleri işlemlerde pratiklik kazanmanızı sağlar. Bu boyuttaki 4 eksen cnc router ile 80 cm uzunluğa kadar birçok parçayı kolayca gönyeleyebilirsiniz.

https://schnitzer.com.tr/

Schnitzer CNC Torna Makina San. ve Tic. Ltd. Şti.

Telefon: +90 532 288 44 16
English: +90 532 233 56 16
Arabic: +90 532 220 42 16

info@schnitzer.com.tr