in ,

Türkiye’nin Ulusal Ölçekteki Transfer Sağlayıcısı

indir 2
indir 2

Markalaşma sürecinde çok başarılı bir süreç geçiren firma, 2017 yılı itibari ile şirketleşerek transferspro olarak yoluna devam etme kararı almıştır.

Türkiye’nin en önemli tur operatörlerine ve otellerine hali hazırda hizmet veren transferspro şimdi son kullanıcılara da transfer imkanı sunuyor. Transferpro.com hem yurt içi hem de yurt dışı misafirlerine transfer operasyonunu gerçekleştiriyor.Tatilcilerin yol arkadaşı, gezginlerin daimi yardımcısı olan Transferpro bugün tatilseverlerin desteği ile sektörün trendlerini belirleyen, başarıları ödüllerle onurlandırılan ve transfer dendiğinde akla ilk gelen marka konumuna yükselmiştir.Kuruluşundan bugüne izlediği titiz ve dürüst hizmet politikaları, yapılan altyapı ve teknolojik yatırımları ile günden güne büyüyerek yoluna devam etmektedir.

Şirketin facebook sayfasına bu linkten ulaşabilirsiniz.

Siteye buradan ulaşabilirsiniz. https://www.transferspro.com/

Report

What do you think?

Written by sosyofikir

Doğu Akdeniz Üniversitesi Mimarlık Fakültesi'nden 2018 yılında mezun oldum. Blog serüvenim yaklaşık 8 sene önce başladı. Hala o eski heyecanımı taşımaktayım. Amacım sizler için kaliteli, özgün ve sıkıcı olmayan kullanıcı tabanlı bir site hazırlamaktır. Teşekkür ederim. Bana her türlü konuda ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

indir 1

Özel Tasarım Kolye Ve Yüzükler Bir Tık Uzağınızda

indir 3

Bu Nasıl Bir Oyunculuk Ve Yapım; Tebrikler Star TV