Bilgisayarınızı En İyi Şekilde Formatlayıp En Trend Oyun : GTA 6’dan bahsettik.

5abba9517152d820900aec31

Kişisel bilgisayarımız, biz internet ile çok haşır neşir olanlar için belkide hayattaki en önemli şeylerden biri olabiliyor. Peki bilgisayarınız ne derece kararlı ve iyi bir şekilde çalışabiliyor ?

Bu yazımızda sizlere bilgisayarınız yavaşladığında yani format zamanı geldiğinde neler yapabileceğiniz konusunu ele almak istiyorum. Öncelikle formatın başlıca sebepleri dolan ve yavaşlayan işletim sisteminin ve belleklerinin biçimlendirilmesi, bir nevi arındırılması işlemidir. Dolan ve yavaşlayan bilgisayarınıza senede bir kez format atmak mantıklı bir seçim olacaktıtr.

Silinmesini istemediğiniz dosya ve klasörleri formata başlamadan ya  D sürücüsüne yada taşınabilir belleğe almanız iyi olur. Benim tavsiyem bunları taşınabilir belleğe alarak hard diskin tamamen silinmesidir. Bu konuyu çok güzel bir şekilde anlatmış Serkan  Samur kendi güncel blog sayfasında. Şimdi sizleri o yazıya “sıfırdan windows 10 kurma” adlı yazıya yönlendiriyorum.

Şimdide biraz eğlence diyelim ve sizlere 20 yıllık efsaneleşen bir oyun olan Grand Theft Auto yani nam-ı değer GTA ile ilgili bir bölüm  yazacağım. Yazımızın bu kısmında sizler GTA 6 internetten indirme konusunu artık tamamen biliyor olacaksınız. İnternetten oyun indirmek aslında en mantıklısı. Bu günlerde dolar ve euro’nun bu kadar yükselmesi sebebiyle insanlar oyunlara gerçekten bazen para veremiyor ve bunun sonucunda deneyimleyemiyorsanuz o efsaneleşen oyunları. Biz de size yine Serkan Samur’un başka bir yazısını ele aldık. Bu yazı ile birlikte sizde GTA 6 oyunun internet indirme linkine ve bilgilerine ulaşabileceksiniz.