içinde , , , ,

Obsesif Kompulsif Bozukluk’tan Kurtulmak Mümkün ! İşte Kanıt Niteliğindeki Dev Psikoloji Arşivi

webmasterlik ile ilgili radyo podcast
webmasterlik ile ilgili radyo podcast

obsesyonlar

Okb yani diğer adıyla obsesif kompulsif bozukluk insanda gerçek bir yıkım yapıyor. Bunu bir çok insanın onu adeta kendilerini ve yaşam kalitelerini etkileyen bir rahatsızlık olduğunu söylemesinden de anlayabiliriz. Bu durumda okb sizi etki altına alırken sanki akıldaki istenmeyen düşünceler sürekli zihninizde canlanıyor. Aslında kesinlikle saçma olan bu düşünceleri düşünmekten kurtulamıyor musunuz ?Ya sürekli zihninizdeki saçma sapan düşünceyi düşünmemek için bazı tekrarlayıcı davranışları mı yapıyorsunuz ? İçinizden sürekli sayıyor veya yerdeki karoların kesişim yerlerine basmamaya mı çalışıyorsunuz. İşte sorun buysa Youtube’den derlediğimiz Obsesyon ve kaygıdan kurtulmak adlı video arşivimizi indirebilirsiniz.

Tamamen Güvenlidir.

[boombox_download_button file_url=”” external_url=”https://mega.nz/#!T8EzRKJK!phKcroWLwpbTYmkgj0leHosslYu8KFLK5ahBl5M3D3s”]Güvenle Hemen İndir[/boombox_download_button]

Bildiri

Ne düşünüyorsun?

Yazar sosyofikir

Doğu Akdeniz Üniversitesi Mimarlık Fakültesi'nden 2018 yılında mezun oldum. Blog serüvenim yaklaşık 8 sene önce başladı. Hala o eski heyecanımı taşımaktayım. Amacım sizler için kaliteli, özgün ve sıkıcı olmayan kullanıcı tabanlı bir site hazırlamaktır. Teşekkür ederim. Bana her türlü konuda ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

   paywick

   PAYKWİK

   Yüzüklerin Efendisi22

   Yüzüklerin Efendisi Komik Caps’leri