içinde , , ,

Alman yazılım devi 1 milyar dolar projesiyle Türkiye’de

low19161987.png
low19161987.png

Alman Sağlık Aplikasyon’u 13 Temmuzdan sonra Türk Sağlık Turizmi için çalışmaya başlıyor…
Medzapp Almanya da yoğun kullanımda olan ve Almanların sağlık ve doktorlara ulaşması için yaratılmış bir yazılım olarak son yıllarda üretile en başarılı aplikasyon… Almanya da ve Türkiye de yazılım şirketi olan Musa ÇAVUŞ ve İgeme Genel Müdürü Murat IŞIK ın yoğun gayreti ile artık Türk Doktor ve sağlık kuruluşları seçeneği ile hizmet vermeye başlayacak…12 Temmuz 2018 de Antalya da imza Töreni yapılacak olan proje Türkiye sağlık turizminin 80 milyon Almana ulaşması için aracılık edecek. Ilk yil hedefi 1 Milyar Dolar gelir.
Medzapp sektör yetkilileri tarafından Almanya’nın en önemli yazılım projesi olarak değerlendiriyor. ABD li yazılım ve uygulama şirketlerinin yatırım projeksiyonunda hızla reytingi artan yazılım. Türk sağlık turizmi için Almanya pazarında bir pazarlama aracı olarak önemli bir proje…

Detaylı bilgi için :

igeme.com.tr
mecbey.com

Yazar sosyofikir

Doğu Akdeniz Üniversitesi Mimarlık Fakültesi'nden 2018 yılında mezun oldum. Blog serüvenim yaklaşık 8 sene önce başladı. Hala o eski heyecanımı taşımaktayım. Amacım sizler için kaliteli, özgün ve sıkıcı olmayan kullanıcı tabanlı bir site hazırlamaktır. Teşekkür ederim. Bana her türlü konuda ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

lg banner

Özel İzmir LG Servis Hizmetleri

real 1531397864

Karşımızdaki Dünya Kupası’nda hangi takımlar üst yüzey performans sergileyecek? Sırada 10 takım vardır