in , , , , , , ,

Sosyofikir Yazar/Editörlük Nasıl Yapılır ? Nasıl İçerik Eklenir ?

sosyofikir.comyazar olmak
sosyofikir.comyazar olmak

Nasıl Üye Olurum ?

Merhaba arkadaşlar çok fazla uzatmadan direkt konuya geçelim istiyorum. Bildiğiniz üzere sosyofikir.com platformunu büyüterek yol almaya devam ediyoruz. Sizin desteğiniz için de çok teşekkür ediyorum. Hep birlikte ileriye doğru yol almaya devam edeceğiz. Sosyofikir.com sosyal bir mecra olmaya başlarken artık kullanıcı odaklı çalışan bir sistem olma yolunda ilerliyor.

Nasıl Kayıt Olurum ?

Yukarıdaki “KAYIT OL” butonuna tıklayarak ya da buradan kayıt olabilirsiniz. Kayıt olduktan sonra admin@sosyofikir.com adresi ile iletişime geçerseniz üyeliğiniz kısa sürede aktif edilecektir.

2 çeşit ana içerik girme yolu var. Bunların birincisi wordpress panel’den yazı ekle’den girmek aşağıdaki video onu anlatıyor. Lütfen dikkatle izleyiniz zaten çok basit ve Türkçe bir panel mevcut. Hemen videomuza geçelim. Sitenin tüm işleri ile tek başıma ilgilendiğim için özel bir video çekemedim size hazırda var olan videolardan bir anlatım gerçekleştireceğim.

 

Bu işlem birinci yöntemdi. Yani en basit hali ile buradan yazı yazabiliyorsunuz.

Bir de sitemizin anasayfasında Bir fikir ekle + diye bir buton var görüyorsunuz sağ üst tarafta. O butona tıklayarak önünüze çıkan pencereden istediğiniz yazı stilini seçebilirsiniz. Test, quiz, anket, açık liste vb. gibi.o zaman aşağıdaki videoyu izlemenizi öneriyorum. Çok kolay bir şekilde içeriğinizi oluşturabilirsiniz.

 

[contact-form][contact-field label=”İsim” type=”name” required=”true” /][contact-field label=”E-posta” type=”email” required=”true” /][contact-field label=”İnternet sitesi” type=”url” /][contact-field label=”Mesaj” type=”textarea” /][/contact-form]

 

Report

What do you think?

Written by sosyofikir

Doğu Akdeniz Üniversitesi Mimarlık Fakültesi'nden 2018 yılında mezun oldum. Blog serüvenim yaklaşık 8 sene önce başladı. Hala o eski heyecanımı taşımaktayım. Amacım sizler için kaliteli, özgün ve sıkıcı olmayan kullanıcı tabanlı bir site hazırlamaktır. Teşekkür ederim. Bana her türlü konuda ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

orakadasi 1

Sizin Tercihiniz Hangi Mavi Tur ?

Ortamlarin populerimisin

Ortamlarda Ne Kadar Popülersin ?