in , , ,

Artık Daha Güvenliyiz :)

indir
indir

Sosyofikir okurları nasıl gidiyor ? Umarım her şey sizler için.. 🙂 SSL sertifikasını da almış bulunmaktayız. Bununla birlikte sosyofikir’de üye olduğunuzda daha güvenli bir protokol sunduğumuz için daha rahata ve güvenilir bir şekilde üye olup yazı yazmaya başlayabilirsiniz. Sizlerde sosyofikir.com’un diğer imkanlarından yararlanabileceksiniz ?

Peki nedir bu SSL sertifikası ?

SSL sertifikaları site adreslerinin doğruluğunu kontrol eden, iki nokta arasındaki veri iletişimini şifreli kanal üzerinden yaparak güvenli bir şekilde iletilmesini sağlayan bir üründür.

Özellikleri nelerdir ?

  • Mesajların şifrelenmesi ve deşifre edilmesindeki güvenlik ve gizliliği sağlar
  • Mesajı gönderenin ve mesajı alanın doğru yerler olduğunu garanti eder
  • İletilen dokümanların tarih ve zamanını doğrular
  • Doküman arşivi oluşturulmasını kolaylaştırır

Yani bu konuda daha fazla vıdı vıdı yapmaya gerek yok. Daha güvenliyiz işte 🙂 Bu arada Alexa durumumuzda  çok iyiye gidiyor 1.5 milyon daha da yükseldik 3 Milyonlardan 1.8 M’ye geldik. Türkiye 23K lara gelmiş bulunmaktayız 🙂

Report

What do you think?

Written by sosyofikir

Doğu Akdeniz Üniversitesi Mimarlık Fakültesi'nden 2018 yılında mezun oldum. Blog serüvenim yaklaşık 8 sene önce başladı. Hala o eski heyecanımı taşımaktayım. Amacım sizler için kaliteli, özgün ve sıkıcı olmayan kullanıcı tabanlı bir site hazırlamaktır. Teşekkür ederim. Bana her türlü konuda ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

onecikangorsel

Gençler Bugün Konu Kitap

AYIN BLOGU YARISMASI 3

Temmuz 2018 En İyi Blog Yarışması Birincisi Mavisapkalikiz.com :)