içinde ,

Derin Mevzu

derin.bk
derin.bk

Mevzumuz derin…

İ.T.Ü sahnelerinden doksanların popüler mekanlarına, İngiltere performanslarından, Rolling Stones gibi devlerle aynı sahnede yer almaya kadar renkli hikayelerle dolu 4 adamdan oluşuyor Derin Mevzu. Her birinin müziğe olan aşkı henüz çocukken başlıyor, yıllar boyunca farklı mekanlarda, farklı işlerde, farklı tecrübelerle çiçek açıyor. Sonunda ise Cenk Özveren’in inisiyatifiyle bir grupta bir araya geliyor ve tüm ilişkilerden, yaşananların ortak noktasından “mevzunun derin” olduğu ortaya çıkıyor.

Bu birlikteliğin ilk meyvesi “Yaşasın” albümünde grubun söylemek istedikleri, tadını özlediğimiz Yerli Rock’ın modern bir yorumuyla müziğe dökülüyor. Albüm hem bir bütün olarak, hem de kişisel bazda meselenin ‘derinine’ iniyor. Grup hem modern yalnızlıklara hem de dolup taşan hisleri haykırma isteğine sahip geniş bir dinleyici kitlesine sesleniyor.

Vokalde Korhan Temel, lead gitarda Cenk Özveren, davulda Turgay Gülaydın ve basta Gökhan Ölke yer alıyor. Bir aşk ve yaşam hikayesinin farklı parçalarını gördüğümüz yedi şarkıdan oluşan son albüm “Yaşasın”, “Sebebisin Sen”, “Bırak Artık”, “Biri Birinin Üstünde”, “Hadi Ordan Be” ve “Gerçek Kahramanlar” şarkılarıyla tüm müzik platformlarında yayında.

Rapor

sosyofikir tarafından yazılmıştır.

Doğu Akdeniz Üniversitesi Mimarlık Fakültesi'nden 2018 yılında mezun oldum. Blog serüvenim yaklaşık 8 sene önce başladı. Hala o eski heyecanımı taşımaktayım. Amacım sizler için kaliteli, özgün ve sıkıcı olmayan kullanıcı tabanlı bir site hazırlamaktır. Teşekkür ederim. Bana her türlü konuda ulaşabilirsiniz.

KurucuYeni Üyemiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ne düşünüyorsun?

ram

Ram Fiyatları

4 eksen torna makinesi

4 Eksen CNC Ahşap Torna Makinesi Nedir?