Black Friday Namıdiğer Kara Cuma İndirimleri Ne Zaman Başlıyor?

Black Friday Namıdiğer Kara Cuma İndirimleri Ne Zaman Başlıyor?

Black Friday Namıdiğer Kara Cuma İndirimleri Ne Zaman Başlıyor?

Kara Cuma indirimleri, adından da anlaşıldığı üzere cuma gününe tekabül ediyor. Kasım ayının 29’unda yapılacak olan indirim günleri, Efsane Cuma olarak da adlandırılır. 1932 yılından itibaren Noel alışverişlerinin başlangıcı kabul edilen Black Friday, aslen 1869 yılında meydana gelen bir borsa felaketidir. Kara buhranın şu anki haline baktığımızda ise %80’lere varan indirim tutarlarıyla tam bir alışveriş konsepti olduğunu görebiliriz. 

Kara Cuma indirimleri, yüzlerce üründe etkisini göstermektedir. Her sektörde yer alan indirim çılgınlığı, bilmediğiniz ve yeni öğreneceğiniz markaların koleksiyonlarını baştan sona incelemenizi gerektiriyor. Böylelikle ihtiyaç duyduğunuz her ürünü, en makul tutarlarla satın alabilirsiniz. Peki, Black Friday indirimi yapan markalar arasında hangi isimler yer alıyor?

resim 1

Black Friday İndirimi Yapan Markalar Hangileri?

Yurt içi ve yurt dışında birçok marka, Black Friday’e özel indirimler sunuyor. Eğer sürekli takip ettiğiniz bir marka varsa, bu önemli günde koleksiyonlarını dikkatle inceleyebilirsiniz. Alışverişe başlamadan önce, ilk olarak hangi ürüne ihtiyacınız olduğuna karar vermelisiniz. Giyim, ayakkabı, takı, gözlük, çanta, kozmetik gibi farklı ürün çeşitlerini her bir markada ayrı ayrı inceleyebilir, tüm markalara yer veren online alışveriş platformlarını tercih edebilirsiniz.  Aklınızda net bir ürün yoksa veya aynı anda birden çok ihtiyacınızı karşılamak istiyorsanız, ürün çeşitliliğinin fazla olduğu e-ticaret siteleri sizin için avantaj sağlayacaktır.

Online alışveriş sektöründe 2012 yılından yana yer alan Lidyana, geniş ürün gamıyla avantajlı alışverişte öne çıkan bir firmadır. Yetenekli tasarımcıların ve ünlü moda markalarının koleksiyonlarını tek bir çatı altında sunan bu platform, Black Friday indirimleri için özel bir çalışma yapmaktadır. Site içerisinde inceleme yaptığınızda, dünyaca ünlü markaların çoğu ürününe yer verildiğini görebileceğiniz gibi, ünlü isimlerin tasarımlarıyla da karşılaşabilirsiniz. Akel’s by Ebru Akel, Ayşe Rodoslu, Beste Gürel, Selin Küçükgöz, Zeckie by Zekiye Koçarslan markaları, moda ve tasarım trendlerinde ün salmış kişilerin yarattığı koleksiyonlara ev sahipliği yapıyor.

Lidyana, dünya çapında ünlenen markaları da efsane cuma indirimlerinde buluşturuyor. Aksesuar ve saat modelleri arayışında iseniz Burberry Saat, Emporio Armani, Fossil, Guess, Michael Kors, Skagen, Tommy Hilfiger markalarına göz atabilirsiniz. Takı çeşitleri içinse 34 VK Design, 4Fellas, Atolyewolf, Zeyy Jewelry, Miklan İstanbul, Mieva Design, Atelier Petites Pierres, Gimora, Tyran gibi markaların ürünlerini inceleyerek tarzınıza uygun modeli kolaylıkla seçebilirsiniz.

saat

Black Friday İndirimlerinden Nasıl Haberdar Olunur?

Takı ve aksesuar çeşitlerinin yanı sıra giyim ürünlerinde de ünlü markalar, Lidyana’da yerini alıyor. Ribellion, Allmur, Anais Margaux Paris, Dear Deer, Hug The Moon, Port Royale, Jerf markalarının alt ve üst giyim koleksiyonlarına yine tek bir sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz. Tüm bu markaların indirimlerini ve ürün gamını takip etmek ise oldukça kolay. 

Lidyana Black Friday indirimlerini linke tıklayarak görebilirsiniz: https://www.lidyana.com/black-friday

Ürünleri incelemek için üyelik istenmiyor. Sayfada gezinti yaparken stilinize uygun bir parçayla karşılaştığınızda, sepete eklemeniz ve satın alma için gerekli bilgileri girmeniz yeterli. Tabii ki indirimleri ve yeni koleksiyonları incelemek için üye olarak, avantajlı fırsatlardan ilk siz yararlanabilirsiniz.