Xiaomi Black Shark 2 Pro, İlk 24 Saatte 200 Bin Sipariş Aldı

Xiaomi Black Shark 2 Pro 5 16 50 22 528
Geçtiğimiz günlerde Black Shark 2 Pro’yu tanıtan Xiaomi’nin, ilk 24 saat içerisinde aldığı ön sipariş sayısı belli oldu. Müşteriler şimdiden, 200 bin Black Shark 2 Pro siparişi vermiş durumdalar.

Çinli teknoloji üreticilerinden Xiaomi, geçtiğimiz günlerde oyuncular için geliştirilmiş olan Black Shark 2 Pro’yu tanıttı. Qualcomm’un oyun odaklı olarak geliştirilen son işlemcisi Snapdragon 855 Plus’ın kullanıldığı bu akıllı telefon, 12 GB RAM’le destekleniyor ve kullanıcılar 128 ya da 256 GB’lik versiyonlarından bir tanesini seçebiliyorlar.

Oyunseverler tarafından merakla beklenen Black Shark Pro 2, tanıtılmasının ardından ön siparişlere de başladı. 2 Ağustos’a kadar sürecek olan ön sipariş programının ardından Black Shark 2 Pro’nun teslimat sürecine başlanacak. Şimdiyse Black Shark 2 Pro’nun ilk 24 saatteki ön sipariş rakamları belli oldu.

xiaomi black shark 2 pro

Açıklanan rakamlarda hangi varyasyonun daha çok tercih edildiğine değinilmedi ancak Black Shark 2 Pro, ilerleyen dönemlerde bir klasik haline geleceğe benziyor çünkü bu akıllı telefon, ön sipariş sistemine açılmasından 24 saat sonra 200 bin adet ön sipariş aldı. Ön sipariş programının sona ermesine hala saatler var ve bu telefon, adeta su gibi sipariş edilmeye devam ediyor.