Kullanım Şartları

Kullanım Şartları

Değerli Okurlarımız;

Sosyofikir isimli bu kişisel ve sosyal içerik platformu şahsi bir site olup, tarafımca ve/veya yetki verdiğim yöneticiler tarafından yönetilmektedir. Bu siteye erişen ya da bu siteden faydalanan bütün ziyaretçiler, aşağıdaki kullanım şartlarını baştan kabul etmiş sayılacaklardır.

İçerik yazarligi

Sosyofikir‘de yer alan içerikler (bazı adventorial içerikler hariç) yazarlarımız tarafından bizzat Sosyofikir için oluşturulmuştur ve her hakkı saklıdır. Bilgi paylaşımı açısından bu içerikler, aşağıdaki linklerin herhangi birini yazının altına yada sitenize yerleştirmek suretiyle başka platformlarda kullanılabilir.

– Bu yazı Sosyofikir ‘den alınmıştır.
– Kaynak: https://sosyofikir.com

Eğer üstteki şartları kabul etmeyip uygulamaz iseniz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu gereğince her türlü hukuki şartları uygulama hakkımız vardır. 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’nun telif haklarına ve yasal düzenlemeye ilişkin hükümlere buradan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

Sosyofikir.com’da yer alan yazılara yorum gönderirken aşağıda belirtilen koşullara uymayı baştan kabul etmiş sayılmaktasınız:

Sosyofikir.com‘a gönderilen yorumlar genellikle denetimden geçmeden yayınlamaktadır. Bu nedenle yayınlanan yorumların hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk kabul etmemekteyiz. Bu durumdan doğabilecek her türlü hukuki ve cezai sorumluluk münhasıran yorumu yazan kullanıcıya aittir.

Kullanıcıların gönderdiği yorumlar genel ahlaka, yürürlükteki tüm yasa ve yönetmeliklere, etik kurallara ve Sosyofikir.com’un genel yorum kullarına uygun olmalıdır. Aksi halde hiçbir uyarı olmadan silinebilir.

İletişim

Sosyofikir.com‘a erişen ya da faydalanan bütün ziyaretçiler, bu kullanım şartlarını baştan kabul etmiş sayılacaklardır. Kullanım Şartları hakkında sorularınız ve merak ettikleriniz için admin@sosyofikir.com adresinden detaylı bilgi isteyebilirsiniz.