içinde ,

Whatsapp’ta Yeni Özellik. Artık Instagram Ve Telegram’a Benzeyecek

whatsapp
whatsapp

Whatsapp’ta Yeni Özellik. Whatsapp yenileniyor. Whatsapp’a gelen yeni güncelleme ile mesajlara emoji ve tepki verme özellikleri eklenecek.

Android  2.22.8.3 beta sürümü ile yeni gelen özellikler Whatsapp’ın iyice hızlanan yarışta bende varım demesi olarak algılandı. Artık Whatsapp’ta instagram ve telegram gibi özelliklere sahip olacak. Kullanıcıların yeni gelen mesajlara anlık tepki vermelerinin yolu açılacak.

Mesaj tepkilerinin yolu açılıyor.

Whatsapp yeni gelen beta sürümü ile mesaj tepki özelliğini kullanıcılar ile paylaşmaya başladı. Aslında Telegram ve Instagram gibi uygulamalarda var olan bu özellik, şimdi de whatsappta olacak. Whatsapp’ın bu özellikleri yeni sürümlerine eklemesi beklenen bir güncellemeydi. Ancak bu kadar hızlı gelmesi beklenmiyordu. Artık kullanıcılar bu yeni özellikleri 2.22.8.3 güncellemesi ile deneyimleyebilecek.

Kullanıcılar, mesajlara uzun süre basarak söz konusu olan mesajın yukarısında çıkan ek kayan menüsünden çeşitli emoji tabanlı tepkileri verebilecek.

 whatsapp

6 TEPKİ VAR

Beta sürümünde 6 tepki olarak başlayan emojiler ileride artacak gibi gözüküyor. Bunlar; beğeni, gülmek, kırmızı kalp, şaşırmak, üzülmek ve teşekkür olarak belirlenmiş. Sizlerde yeni sürümü deneyerek bu özellikleri kullanmaya hemen başlaabilirsiniz. Ancak beta sürümü güncellemeyen kullanıcılar bu özellikleri kullanmak için beta test sürümünün bitmesini eklemek durumunda.

Şirket takvimine göre yeni özelliğin ne zaman tüm kullanıcılarda kullanılmaya başlandığı belli olmazken bu sürenin çok uzamaması düşünülüyor.

Arama Sonuçları

İnternet Kategorimize Göz Attınız mı?

 

 

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

   Ne düşünüyorsun?

   Yazar sosyofikir

   Doğu Akdeniz Üniversitesi Mimarlık Fakültesi'nden 2018 yılında mezun oldum. Blog serüvenim yaklaşık 8 sene önce başladı. Hala o eski heyecanımı taşımaktayım. Amacım sizler için kaliteli, özgün ve sıkıcı olmayan kullanıcı tabanlı bir site hazırlamaktır. Teşekkür ederim. Bana her türlü konuda ulaşabilirsiniz.

   Yazilim Ogrenmenin Size Saglayacagi Avantajlar 1

   Kredi Notunuzu Pozitif Yönde Etkileyen Durumlar Nelerdir?

   0x0 survivor dokunulmazlik oyunu kazanan takim ve eleme adayi belli oldu 19 mart survivor dokunulmazligi hangi tak 1647723739975

   Survivor da şok diskalifiye haberi. Acun Ilıcalı Haberi İşte Böyle Duyurdu.