Elma katili (3/4)

Liste öğesi
Elma katili 1

Billy Craig ve babası, kimliği belirsiz bir IRA tetikçisi tarafından vurulduktan sonra cinayet kurbanlarıydı. Tetikçi genellikle suçunu örtbas etme konusunda dikkatliydi ve geride kalan tek kanıt yarısı yenmiş bir elma ve bazı fişeklerdi.

Açıklama: Elmanın, gizemli katilin kimliğini bulmak için çok önemli olduğu ortaya çıktı. Elma, adli tıp analistleri tarafından bir ortodonti profesörüne gönderildi. Profesör, olağandışı ısırık izleri nedeniyle katilin çenesinin biraz deforme olduğunu tahmin etti. Tamamen izlerin bıraktığı bilgilere dayanarak, katilin uzun ince bir yüzü, yüksek bir alnı, büyük bir burnu ve bir fener çenesi olduğu sonucuna varabildi. Şüphelilerden biri bu tanıma uyuyordu, bu yüzden dişlerinden alçı yapıldı. Elmada bırakılan izlerle karşılaştırıldığında, bu kişinin neredeyse% 100 doğru tahmine sahip olduğu ortaya çıktı. Ve katil yakalandı.

Ne düşünüyorsun?

Yazar sosyofikir

Doğu Akdeniz Üniversitesi Mimarlık Fakültesi'nden 2018 yılında mezun oldum. Blog serüvenim yaklaşık 8 sene önce başladı. Hala o eski heyecanımı taşımaktayım. Amacım sizler için kaliteli, özgün ve sıkıcı olmayan kullanıcı tabanlı bir site hazırlamaktır. Teşekkür ederim. Bana her türlü konuda ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Amelia Earhart'ın Uçağı 7

Amelia Earhart’ın Uçağı (2/4)

Dyatlov Geçidi 8

Dyatlov Geçidi (4/4)