içinde ,

Sosyofikir Podcast Yakında Sizlerle

Podcast yayını Türkiye’de yeni yeni kendine yer edinmeye başlamış bir iş. Sosyofikir Podcast olarak yenilenen içeriğimiz, temamız ile birlikte podcast yayınlarını da sizlerle buluşturmak istiyoruz.

Podcast yayını Türkiye’de yeni yeni kendine yer edinmeye başlamış bir iş. Sosyofikir Podcast olarak yenilenen içeriğimiz, temamız ile birlikte podcast yayınlarını da sizlerle buluşturmak istiyoruz. Podcast çok kısaca bir konu üzerinde belirli bir standart çerçevesinde konuşmak, konuşmacılarla yayını desteklemek gibi şeyleri ifade eder. Daha önceden de radyo ve podcast yayınları yapmıştım. Ancak yeni sosyofikir de 2019’da sizlerle paylaşacağımız podcastler gerçek bir formatta ve kaliteli ekipmanlar kullanılarak hazırlanmıştır. Paramı biriktirdim ve podcast için ekipman aldım. Ekipmanları aldıktan sonra Adobe Audition programını öğrenmek için İnternetten dersler izledim. Sesi sizlere ne derece sunarsam daha kaliteli olur ilkesini hep en başta tuttum. İşte mini podcast stüdyomdan bir kare fotoğrafı da sizlerle paylaşayım.

Boş bir galeri. Bazı resimler ekleyin.

Bildiri

Ne düşünüyorsun?

Yazar sosyofikir

Doğu Akdeniz Üniversitesi Mimarlık Fakültesi'nden 2018 yılında mezun oldum. Blog serüvenim yaklaşık 8 sene önce başladı. Hala o eski heyecanımı taşımaktayım. Amacım sizler için kaliteli, özgün ve sıkıcı olmayan kullanıcı tabanlı bir site hazırlamaktır. Teşekkür ederim. Bana her türlü konuda ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

      Tüyler Ürperten Bir Toplu Ölüm. Gary Mathias Ve En Yakın 4 Arkadaşının Trajik Hikayesi.

      Resme veya Banner’e Link Verme Html Kodu Ve Resim Açıklaması