içinde , , ,

Gizemli Enfield Olayı – İngiltere’nin Konuştuğu Paranormal Olay

Gariplikler 1977 yılının Ağustos ayında başladı. 1978 yılının sonbaharına kadar devam eden olaylar Eylül ayı başlangıcında durdu.

Bill, Bill, Bill…

Yaşanan tüm olaylar arasından en ilginç olan Janet’in kullandığı ses tonu ve Bill olduğunu iddia etmesi. Bazı araştırmalar, Janet’in aklına bu fikri Grosse’nin soktuğunu söylüyor. Janet ise gazetecilere Grosse’nin kendisine bu seslerin Bill ile konuşmak için gerekli olduğunu söylediğini belirtti.
Tüm bunlara rağmen Bill hakkında açıklanamayan bir nokta var. Janet kendi yatağında uykuya dalmasına rağmen neredeyse her gece alt katta bulunan oturma odasındaki bir koltukta uyanıyordu. Hodgson ailesi bu evi eşyalı olarak tutmuşlardı yani evdeki eşyalar bir önceki sahibine aitti. Janet bu koltukta otururken ailesine kendisinin Bill olduğunu, koltukta otururken kan kaybına bağlı olarak öldüğünü ve evin kendisinin olduğunu söylüyordu. Ailenin eve taşınmadan bu olay hakkında hiçbir bilgisi yoktu. Fakat Janet’in söyledikleri Bill’in oğlu tarafından doğrulandı. Bill gerçekten o koltukta kan kaybına bağlı olarak ölmüştü.

Yazar sosyofikir

Doğu Akdeniz Üniversitesi Mimarlık Fakültesi'nden 2018 yılında mezun oldum. Blog serüvenim yaklaşık 8 sene önce başladı. Hala o eski heyecanımı taşımaktayım. Amacım sizler için kaliteli, özgün ve sıkıcı olmayan kullanıcı tabanlı bir site hazırlamaktır. Teşekkür ederim. Bana her türlü konuda ulaşabilirsiniz.

2 Yorum

Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bölge Hastanesi

Güneş Gözlüklerinde Yeni Sezon Tasarımlar Görücüye Çıktı!