Hakkında


Kaliteli içeriğiyle bir çok konuda yazılar bulunan güncel blog 2010 yılında blogspot ile yoluna başladı. Daha sonra 2012 yılında Sosyofikir.com domainini satın alarak yayın hayatına güçlenerek devam etti. İnternet’e yeni bir bakış açısı getirebilmek için kuruldu. Bu sayfada blog ile ilgili hakkında bölümünü bulacaksınız. İlk sloganı “Sosyal Ve Bilimsel Düşünce Platformu” olan blog site sahiplerini ilgilendiren konularına ağırlık verdi. Daha sonralarında kendi özgün makalelerini daha çok yazabilmek amacı ile sosyal konulara ağırlık vermeye başladı. Toplumsal ve kültürel değerlerin daha iyi anlaşılabilmesi, Tarih bilgilerinin tarafsız bir biçimde ele alınabilmesi, felsefe, psikoloji alanında uzman kişilerden alınan bilgilerle makaleler hazırlanması ve daha bir çok bilgi ögelerini bir sayfada harmanlamak amacı ile güncel blog anlayışını biraz daha sosyal konularda anlatmaya başladı.

Her zaman araştıran meraklı bir blog olan sosyofikir, birkaç internet dergisi ve teknoloji blogu dergisinde manşet haber oldu. Farklı konularda yazıları olan bloğumuzda psikoloji, edebiyat, felsefe, sanat, teknoloji, ilginç blog, röportajlar, quiz, testler, eğlenceli bilgiler olarak ana kategoriler mevcuttur. Bunların yanında bir sürü de alt kategorimizde yazılar yazmaya devam ediyoruz. Sizde hayatınızda bir farkındalık yaratmak farklı konuları özgün bir şekilde ele alan bir blog arıyorsanız doğru yerdesiniz.

İLETİŞİM İÇİN

Bizimle iletişime geçmek için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz. Ya da admin@sosyofikir.com adresine mail atabilirsiniz. Tüm mailleriniz titizlikle incelenerek sizlere geri dönüş yapılacaktır. Bize ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu da kullanabilirsiniz.