Sosyofikir - Kaliteli, Güncel Blog


 Bu platform 16 Şubat 2012‘de İnternet’e yeni bir bakış açısı getirebilmek için Sosyofikir.com alan adı ile kuruldu. İlk sloganı “Sosyal Ve Bilimsel Düşünce Platformu” olan blog site sahiplerini ilgilendiren konularına ağırlık verdi. Daha sonralarında kendi özgün makalelerini daha çok yazabilmek amacı ile sosyal konulara ağırlık vermeye başladı. Toplumsal ve kültürel değerlerin daha iyi anlaşılabilmesi, Tarih bilgilerinin tarafsız bir biçimde ele alınabilmesi, felsefe, psikolojialanında uzman kişilerden alınan bilgilerle makaleler hazırlanması ve daha bir çok bilgi ögelerini bir sayfada harmanlamak amacı ile güncel blog anlayışını biraz daha sosyal konularda anlatmaya başladı.

 

Footer Logo

Kişisel sitelerin birbirleri ile olan iletişimlerini çok önemseyen platform bu yüzden bir çeşit bilgi alış-veriş sayfası kurdu. Okurlarınla daha iyi iletişim kuruyor, site sahipleri ile bilgilerini paylaşıyor, sitenin ilk sloganı olan “Bilimsel Düşünce Platformu” sloganını tam anlamıyla göstermeye çalışıyordu. Daha sonra bu sayfadan destek alması üzerine yardımlaşmaya daha çok önem verildi. Sayfanın Alexa değerlerindeki hızlı artış ve yorumlardaki beğenme oranları dikkat çekiciydi. Site DMCA tarafından korunmakla birlikte her gün güncellenen özgün içeriği ile kaliteli bir güncel blog olma yolunda ilerliyor. Kullanıcılar sitenin rahat kullanımını ve bir çok konuyu içinde bulundurmasını çok sevdiler. “Misafir Yazarlık” kavramına yeni bir soluk getiren bilgi platformu farklı konularda özgün üslubu ile yazılar yazıyor. Kullanıcılar tarafından hala geliştirilmekte olan bilgi platformu, her geçen gün özgün makaleleri ile İnternet dünyasında haklı yerini korumaya çalışıyor.

 

YASAL BİLGİlENDİRME

Üyelerimiz ve kullanıcılar, sitemizde yazdıkları yazı ve yorumlardan, ekledikleri görsel ve duyunsal materyallerin fikri sınai haklarının kendisinde olduğunu ve/veya bu materyalleri internet ortamında yaymak, kullanmak, paylaşmak, paylaşıma açmak v.b konularda yetkili olduğunu kabul etmiştir. Aksi durumda karşılaşılacak fikri sınai hakka v.b haklara ilişkin taleplerden yazı sahipleri kendileri sorumludur.

sosyofikir.com sitemizde yayınlanan haberler aktif link vermek kaydıyla alıntı yapılarak yayınlanabilir.

Yazarlarımızın yazıları yine kaynak göstermek ve aktif link vermek koşuluyla yayınlanabilir.

sosyofikir.com sitemizde hiçbir şekilde illegal içerik barındırılmaz. Sitemizde köşe yazarı olarak yazı yazan yazarlarımız kendi yazılarından sorumludur ve hiçbir şekilde yasal sorumluluk kabul edilmez.

Sitemize yorum yazılan yorumlar hakkında hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmeyiz. Savcılık makamının yorum IP istemeleri halinde bu IP adresleri ilgili mercilere verilir. Bunun dışında 3. şahıslarla paylaşılmaz. Sitemizde çıkan haberler hakkında kişi ve kurumların tekzip hakkı mevcuttur.

Sitemizde; üyeler arasında yapılan özel mesajlaşmalardan yönetim sorumlu tutulamaz. Yazılan mesajlardan tamamen yazan site üyesi sorumludur. Ancak üyelerimiz yönetim panelindeki şikâyet butonunu kullanarak mesajı göndereni şikâyet edebilir veya güvenlik seçeneklerini kullanarak, mesaj almak istemedikleri kişileri engelleme yoluna gidebilir.


Site yönetimi ile iletişime geçmek için burayı tıklayın.
Sitenin Alexa değerlerini görmek ve destek olmak için burayı tıklayın.
Twitter için burayı, Facebook için burayı, Google Plus sayfası için burayı tıklayınız.