içinde , , ,

Mustafa Topaloğu Kalp Krizi Geçirdi. Durumu ciddiyetini koruyor

mustafatopaloglu0
mustafatopaloglu

Ünlü ve bir o kadar da eğlenceli bir kişiliği olan felsefe yapan Mustafa Topaloğlu kalp krizi geçirdi. Yoğun bakımda..

Ünlü türkücü Topaloğlu bu sabah saatlerinde saat 05:30 sıralarında ani bir kalp krizi yaşadı. Yakınları ve çevresindeki kişiler onu hemen Dr. Siyami Ersek Göğüs ve Kalp Cerrahisi Eğitim ve Araştırma hastanesine götürdü. 60 yaşında olan türkücünün durumunun ciddi olduğunu ve şuan yoğun bakımda olduğu belirtildi.

Türkücü Mustafa Topaloğlu, bu sabah saat 05.30 sularında kalp krizi geçirdi. Yakınları tarafından hemen Kadıköy‘deki Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılan 61 yaşındaki türkücünün durumunun ciddiyetini koruduğu öğrenildi.

KALP DAMARINA STENT TAKILDI

Sözcü gazetesinden yapılan haberde kalbinde bulunan damarların tıkandığı belirtildi. Ve daha sonrasında ise stent takıldığı bildirildi.

YOĞUN BAKIMDA TEDAVİSİ SÜRÜYOR

Bu sabah saatlerine karşı rahatsızlanarak eşi tarafından hastaneye kaldırılan Topaloğlu’nun şu sıralar yoğun bakım ünitesinde uyutularak tedavisinin sürdüğü belirtildi.

Mustafa Topaloğlu Fotoğraf Albümü Galeri’de

mustafatopaloglu
mustafatopaloglu

Yazar sosyofikir

Doğu Akdeniz Üniversitesi Mimarlık Fakültesi'nden 2018 yılında mezun oldum. Blog serüvenim yaklaşık 8 sene önce başladı. Hala o eski heyecanımı taşımaktayım. Amacım sizler için kaliteli, özgün ve sıkıcı olmayan kullanıcı tabanlı bir site hazırlamaktır. Teşekkür ederim. Bana her türlü konuda ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yüzüklerin Efendisi22

Yüzüklerin Efendisi Komik Caps’leri

42189901 1866121350109022 7508129216009863168 n

TABURCU olmak ne demektir ? İşte Kahraman Türk Milleti’nin Destansı Hikayesi