Pazaryeri Entegrasyonu E-ticaret Sitenizi Öne Çıkarır

ouO35H

Pazaryeri Entegrasyonu E-ticaret Sitenizi Öne Çıkarır

Pazaryeri entegrasyonu, sektörde ileri gelen e-ticaret sitelerinin kullanmakta olduğu bir hizmettir. Bu sistemde, kendi ürününü satmak yerine birçok mağaza ve markanın ürününü satışa sunmak daha avantajlı görülür. Farklı ihtiyaçlar için ürün veya hizmet sunan e-ticaret siteleri pazaryeri ürün çeşitliliği de oldukça fazladır. 

Sektörde, en büyük şikayetlerden biri de sitede bulunan ürünler arasında bağ kurmak, stok durumunu ve satış oranını manuel olarak takip etmek son derece zor olduğudur. Ancak çeşitli yazılımlar ile bu bağı kurabilirsiniz. E -ticaret siteniz için son derece önemli olan bu yazılımlar, sürekli olarak kontrol mekanizması ile ürünler arasında farklı kategorilere ayırma işlemini de üstlenmektedir. Yeni bir site açacaksanız ya da hazırdaki sitenizin ürün satışını artırmak istiyorsanız pazaryeri entegrasyonunu size de fayda sağlayacaktır.   

eticaret

Amazon Entegrasyonu için Neler Yapılmalı?

Pazaryeri entegrasyonu sayesinde e-ticaret siteniz için farklı markalardan online ürün satın almak mümkündür. Ayrıca Amazon içerisinde ürün satışı yapmak istiyorsanız, yine Amazon

entegrasyon hizmetinden faydalanabilirsiniz. Entegrasyon hizmeti sayesinde satışa

çıkardığınız ürünler sürekli olarak kontrol edilecek ve stok durumları güncel tutulacaktır.

Müşterilerden gelen mesajlar sizlere doğrudan ulaştırılır ve stokları biten ürünler hakkında

bilgilendirilirsiniz. Bu ürünler stok durumu arttırılmadıkça yayından kaldırılır. İşletmenizin satışa sunduğu tüm ürünleri entegrasyon sayesinde en etkili şekilde kontrol edebilirsiniz. Amazon ülkemizde şu anda tüm ürünleri kabul etmemektedir. Bu durum entegrasyonun önemini bir adım daha öne çıkarmaktadır. Ürünlerinizin kabul görüp görmediği ve ne kadar komisyonla satışa çıkacağı gibi konular için Amazon entegrasyonu kullanabilirsiniz. 

Pazaryeri Entegrasyonu E-ticaret Sitenizi Öne Çıkarır

Paraşüt Entegrasyon Fırsatları

StockMount uygulaması sayesinde hizmet sunabilen Paraşüt entegrasyon, özellikle faturalama konusunda e-ticaret sitenize yardımcı olmaktadır. Verilerin tek bir havuz içerisinde depolanması son derece önemli bir durumdur. StockMount bilindik birçok site ile çalışmaktadır. Özellikle farklı alanlarda satışa çıkardığınız ürünlerin tek bir ekran ile sizlere ulaştırılması her şeyiyle bu ürünü kontrol etmenizi sağlayacaktır. Paraşüt fırsatları sayesinde entegrasyon hizmetlerinden tam anlamıyla yararlanmak mümkündür. StockMount ürün tahsilatları ve sürekli olarak faturalama üzerinde de duran bir sistemdir.

eticaret Entegrasyonu

Google Merchant Kullanımı

Google Merchant, ürünlerin reklamlarını yapma ve bu reklamların belirli bir alanda toplanması için sunulmuş olan bir imkandır. Satacak olduğunuz tüm ürünleri bu sitelere yüklemeden önce Merchant entegrasyon hizmetinden yararlanmak ürünlerin daha hızlı ve daha çabuk satılmasını sağlayacaktır. Bir e-ticaret sitesine ürün satışı için başvurmadan önce mutlaka entegrasyon hizmeti alınmalıdır. İyi ve detaylı bir hizmet sayesinde satışlar düzenlenecek ve tüm karmaşıklık ortadan kalkacaktır. Pazaryeri entegrasyonu konusunda detaylı bilgi almak isterseniz Kobisi firmasıyla iletişime geçebilirsiniz. Firmanın entegrasyon alanında son derece kapsamlı hizmetleri vardır. Geniş pazaryeri entegrasyonu sunan Kobisi’nin anlaşmalı platformlarına linkten göz atabilirsiniz: https://www.kobisi.com/e-ticaret-entegrasyon