Hikaye Anlatıcılığı Nedir ? Nuri Sevsem Gürvardar ile Keyifli Röportaj

hikayelestirme

Hikayeler ve hikaye anlatıcılığı sizin için ne ifade ediyor? İyi hikayeler anlatmanın bir yolu veya hikayeler kaleme almanın dersi olabilir mi? Bu tip yetenekler sonradan mı öğrenilir? Her iyi hikaye, mutlu hikaye midir? Eğer bu soruların cevaplarını merak ediyorsanız, sizleri Nuri Sevsem Gürvardar ile tanıştırmak istiyorum. Kendisi çeşitli kademelerde liderlik ve yöneticilik yaptıktan sonra ve 2017 yılında aktif iş yaşamını emeklilikle noktalamış ve şimdilerde mesleği boyunca edindiği tecrübeleri ihtiyacı olan insanlarla paylaşmaya devam ediyor. 2017 Yılından sonra, bilgi ve birikimlerini daha fazla insana ulaştırabilmek amacıyla Kuleli Akademi ailesine katılmıştır.

Burada yıllarca uluslararası kuruluşlarda plancılığını ve icrasını yaptığı Krize Müdahale Tatbikatlarının iş ve akademik dünyadaki karşılığı olan “İş Sürekliliği ve Kriz Yönetim Tatbikatları” üzerinde çalışmaya ve tatbikat olgusunun toplumun genelinde tanınması için farkındalık yaratmaya çalışıyor.. Kuleli Akademi’nin ortağı ve Eğitim Direktörü olan Nuri Gürvardar, Algı Yönetimi, Stratejik İletişim ve Hikâye Anlatıcılığı konularında ise hem kendi gelişimi devam ettiriyor ve hem de bu konularda çeşitli eğitimler veriyor. Bunların yanı sıra roman ve kişisel gelişim kitabı yazmaya da ilgisi olan Nuri Gürvardar’ın özellikle hikayeleştirme konusunda çeşitli dergilerde yayınlanmış yazıları mevcut. Hobi olarak ise fotoğraf çekiyor ve fırsat buldukça bisiklete biniyor.. Ve karşınızda Nuri Sevsem Gürvardar… Sosyofikir: Nuri Bey merhaba, öncelikle podcast röportaj teklifimizi kabul etmenize çok sevindik, ve sosyofikir ailesi olarak gurur duyduk. Nuri bey sorularımıza geçmeden önce biz sizden biraz bahsettik ancak siz de kendinizi biraz dinleyicilerimize tanıtabilir misiniz ? Nuri Sevsem Gürvardar Kimdir ?

#hikayeanlatıcılığı #nurisevsemgürvardar #hikayeanlatıcılığı #hikayeleştirme #krizehazırlık #storytelling #pazarlama #kuleliakademi