Gençler Bugün Konu Kitap

onecikangorsel

Gençler Bugün Konu Kitap

Arkadaşlar herkese selamlar. Biliyorsunuz burada internet üzerinden yaşadığım tecrübeleri paylaşıyorum. O yüzden sizlerle online kitap siparişi verdiğim ve benim yeni gördüğüm bir siteyle alakalı düşüncelerimi paylaşacağım.

Kız arkadaşım Elif Şafak’ı yıllardır takip ediyor. Bana sürekli onun kitaplarından alıntılar gönderir. İmza günü olursa gitmeye çalışır. Ben de onda olmayan bir kitabını alıp sürpriz yapmak istedim. Diyecekseniz ki madem bu kadar seviyor, bütün kitapları neden yok? Çünkü Ustam ve Ben kitabını işyerinden bir arkadaşına vermiş ve o da getirmemiş. Bana bu konuyu anlattığından beri kitabı almak aklımdaydı ve sonunda araştırmaya başladım. Eserin adını vermiş olmam bir Kitap satın al tavsiyesi olarak anlaşılmasın. Ben hiç Elif Şafak okumadım okumam da

Kitabı alacağım ama hem bütçem sarsılmasın hem de zarar gelmeden teslim edilsin istiyorum. Yazdım Google’a, tek tek siteleri inceledim. Daha önceki yazılarımı okuyanlar bilir, ben tasarım konusunda takıntılıyım. Neyse, bir tane site gözüme çarptı Kitapkaravani.com diye bir ad var. Kız arkadaşımla bizim hayalimiz bir karavan alıp sahil şeridinde dolaşmak. O yüzden siteye bir sempatim oldu. Sonra baktım sağlam bir yere benziyor. Baya o bilindik sitelerdeki kadar çok seçenek var. Benim gibi kredi kartı olmayıp Kapıda ödeme kitap almak isteyenlere de hitap ediyor. Dedim, aranan kan bulunmuştur.

Sitenin kullanımı da çok basit. Hayatınızda ilk kez bir siteden ürün alıyor olsanız bile kolayca işinizi haledersiniz emin olun. Öyle sayfalar dolusu kişisel bilgi de istemiyorlar. Birkaç dakika içinde bütün bilgilerimi yazdım diyebilirim. Verdim siparişi ve mail adresine hemen bilgi geldi. Ben sipariş verdiğimde sabah saat 10:00 falandı. Saatini hatırlamıyorum ama aynı gün öğleden sonra siparişin kargoya verildiğine dair bir mail daha aldım.

Ertesi gün kargo geldi. Kitabı güzelce sarıp yollamışlar. Kontrol ettim , hiçbir sıkıntı yok. Ödememi yaptım. Kitap şimdilik çekmecemde duruyor. Haftaya kız arkadaşımın doğum günü. Umarım kitabı o zaman kadar kendisi alıp sürprizimi bozmaz.

Evet arkadaşlar. Sonuç olarak içtenlikle söyleyebilirim ki kitap karavanı üzerinden sipariş verebilirsiniz. Ben her aşamasını gören biri olarak, sorun yaşamadığımı söyleyebilirim.