Avril Lavigne Öldü Mü ?

Avril Lavigne Öldü Mü ?

Amerikalı Ünlü Rock sanatçısı Avril Lavinge hakkında bu güne kadar duymadığınız ya da bu şekilde detaylı olarak anlatım bulamadığınız bir durumu anlatacağım. Geçtiğimiz senelerde ortaya bir iddia atıldı. Ortaya atılan bu iddia herkesi düşündürmekle kalmadı bir o kadar da tüyler ürpeterten cinsten bir durum ortaya açıkardı.

Hepimizin Avril Lavinge olarak bildiği kişi aslında kimdi ? 2003’ten Sonra Ne Değişti ?

Bu ve benzeri soruların cevaplarını ilerleyen satırlarda okuyacaksınız. Okumaya devam edin lütfen.

Avril Ramona Lavigne

27 Eylül 1984 yılında doğan ünlü şarkıcı 2000 li yılların en hızlı yükselen ismiydi.

1984 yılının bir eylül günü doğan ünlü sanatçı milenyum kuşağı adı da verilen 2000li yılların en hızlı trend olan ve ilgi duyulan sanatçısıydı. Öyle ki dünyadaki bir çok genç Avril için adeta bitiyordu. Onun konserlerine gitmek, onun müziklerini dinleyebilmek herkesin hayaliydi. Ama sonra bir şey oldu..

Dedesini Kaybetmesi Ve Eski Albümündeki Başarıyı Yakalayamaması Onu Çok Yıprattı

Avril dedesini çok seviyordu. Zaten onu yanında büyümüştü. Beraber çok vakit geçiren dede torun birbirlerinden ayrılmaz ikili gibiydiler. Ta ki Avril dedesini kaybedene kadar..

Avril’in dünyası neredeyse yıkılmıştı. Bir de o dönemde artık eskisi kadar popüler bir başarı elde edememişti. Nedense albüm gerçekten iyi bir çıkış yapmasına rağmen satışlardan elde edilen miktar pek de orantılı değildi.

2003 Yılından Sonra Avril’de Bir Şeyler Değişmeye Başlamıştı. Sanki Herkesin Bildiği Avril Artık O Bildik Avril Değildi.

avrillavigne 3

Şarkıları seslendirirkenki hali, giyim tarzı hatta hareketlerindeki değişimler insanları bu şekilde düşünmeye itmişti.

İddiaların Ardı Arkası Kesilmiyordu. Avril Hakkında Farklı Teoriler Ortaya Atılmaya Başlandı.

Avril ölmüş müydü ? Avril’in yerine geçen başka bir benzeri mi vardı ? Ve ortalıkta dolaşan Melissa ismi nereden geliyordu ?

avrillavigne 4

Bu iddialar ve soruların cevaplarını ise aşağıda açıklıyorum. (Tüm cevaplar sadece birer teoriden ibarettir. Doğruluğu kanıtlanmış değildir. Ancak dünyadan forumlarda konuşulan iddialar ve teorileri sunuyorum sizlere. Bunları sunmamın sebebi de Türkçe kaynaklardaki yetersizlik.)

Avril Lavigne, kendisine çok benzeyen bir kadın ile tanışır. Onu bir konserde tanımıştır. İsmi Melissa’dır. Onunla birlikte iyi birer arkadaş olurlar. Melissa bu süre zarfında Avril’in tüm hareketlerini, mimiklerini ve tarzını benimsemeye çalışıyordur bile.

Avril’in plak şirketi : Avril’in Adını Yaşatalım

Yine internette dolaşan teoriye göre, Avril 2003 yılında intihar girişiminde bulundu. Ya öldü ya da bir rehabilitasyon merkezinde tedavi görmeye devam ediyor. Avril’in ölmesi yada kariyerine devam etmemesi Avril kadar onun plak şirketini de etkileyecekti. Bu yüzden plak şirketi düşündü taşındı ve bir plan yaptı. Hatta bu planlarına Avril’in ailesini de dahil ettiler. Onlara Avril’in adını yaşatmak istediklerini bu yüzden de ona benzeyen birini onun yerine geçireceklerini söylediler. Çünkü zirvede bir sanatçının tamamen yok olması plak şirketini de olumsuz etkileyecekti.

Çalışmalar başlamıştır.. Avril’in vücudundaki tüm izler Melissa’ya da uyarlanır. O günden bu zamana kadar Avril’in öldüğüne dair iddialar hiçbir zaman kesilmedi. Ama bazı şeyleri ya atlamışlardı ya da bilerek yapmışlardı. Avril ve Melissa ele alındığında iki kişinin yüzleri karşılaştırmasında, yüz hatlarının pek de benzer olmadığını görüyoruz. Aşağıdaki resimden bunu sizde görebilirsiniz. İlk resme baktığınızda ilk dikkat çeken detay burun kısımları.

avrillavigne 1
Burun yapısındaki farklılık.
Göz kısmına baktığımızda ise sol tarafta gerçek Avril’in daha keskin hatlara, sağdaki Melissa’nın daha yuvarlak hatlara sahip olduğu gözüküyor.
Kulaklarda da farklılıklar var.
İşte oranlanmış burun ve ağız yapısı.
avrillavigne 5
Çok bariz farklılıklar bu fotoğrafta da gözüküyor.

İnsan bir çok kez estetik ameliyat ile farklı biri haline gelebilir. Bunu günümüzde bariz bir şekilde bir çok sanatçıda görebiliyoruz.

Ancak bir insanın el yazısı ve imzası pek de değişmez herhalde. Eğer ünlü iseniz bu durum daha da önemli hale gelir. Ünlülerin imzası asla değişmez.

Resimde 2003 sonrası bir yaz yazlmış. Sarı olan ise Avril’in 2003 öncesi yazdığı bir el yazısından alınma.
Burada da tüm metni görebilirsiniz.
avril tweet
İşte 2003 sonrası Avril yani diğer adı ile Melissa’nın paylaştığı bir tweet
melissa avril
Resime baktığınızda bildiğimiz Avril’in elinde Melissa yazmakta. Bunu neden yaptıkları hala anlaşılabilmiş değil.
avril ve melissa
Avril Ve Melissa yan yana

Peki ses bakımından bu iki kişi aynı mı bir de onun analizine bakalım isterseniz.

Burada da Avril ve Melissa’nın seslerine bakalım. Gerçekten de çok bariz farklar bulunuyor. Siz ne düşünüyorsunuz ? Yorumlar kısmında lütfen bize iletin.

Bir de tabii anti tezler mevcut. Aslında Avril’in
Vücudundaki değişiklere estetik ameliyatların sebep olduğunu,
Örneğin burnunu beğenmediğinden ameliyatla incelttiğini
Giyim tarzı olarak değişme sebebinin olgunlaştığı için olduğunu,
Sesinde ki değişikliğin ise geçirdiği Lyme hastalığından kaynaklandığını belirtenler de oldukça fazla

Konu Lyme hastalığı olduğunda bir kaç noktaya değinmek gerekiyor. Bu işte bir tutarsızlık var. Avril’in geçirdiği Lyme hastalığı 2010 yılında ortaya çıkıyor. Ancak Avril 2003’te değişmişti.

Ama yine de mantıksız gelen bir durum da var. Avril’a o kadar benzeyen birini bulmanın imkansız olduğunu da düşünmeden edemiyorum.

Sizlerde yorumlarda bu konu hakkındaki fikirlerinizi ve düşüncelerinizi lütfen yazın.

Bu ve benzeri yazılarımıza buradan ulaşabilirsin

Yararlandığım kaynaklar : Youtube