Yazar Büşra Yılmaz’ın Hayran Kitlesi Artıyor!

Yazar Büşra Yılmaz’ın Hayran Kitlesi Artıyor!

Yazar Büşra Yılmaz’ın Hayran Kitlesi Artıyor!

Genç yazar Büşra Yılmaz eserleriyle çok kısa bir süre içerisinde geniş bir hayran kitlesine sahip olmasıyla adından söz ettiriyor. Tokat doğumlu olan yazar ilk defa Wattpad isimli bir sosyal kitap uygulamasında yazarlığa başladı. Bu uygulamada yazılan hikaye büyük bir ilgi gördü ve yüz binlerce kişi tarafından okundu. Büşra Yılmaz tarafından kaleme alınan bu hikayeler büyük ilgi görünce Epilson yayınları bu hikayeleri kitaplaştırma kararı aldı. 

Kitapları halen büyük satış oranlarını yakalayan Büşra Yılmaz özellikle ilk eseri olan 4N1K ile adından söz ettirdi. Epilson yayınları yazarın hikayelerini kitaplaştırdı ve böylelikle okurların eserlere çok daha kolay bir şekilde ulaşması da mümkün hale geldi. Hatta 4N1K o kadar çok beğenildi ki, sinema filmi ve dizi uyarlaması da yapıldı. Sinema uyarlamasını da kitap olarak temin etmek mümkün! 

4N1K adlı eser 100 binden daha fazla satış yaptı. Özellikle genç okurlara hitap eden eserlere yenilerini de eklemeye devam eden Büşra Yılmaz, Ölüme Fısıldayan Adam isimli eseri ile de okurların daha fazla dikkatini çekmeyi başarmış bir isim. Özellikle eserlerinde yarattığı karakterler okurların dikkatini çekiyor. Karakterlerin kendine has davranışları ve kişilikleri net bir şekilde betimleniyor ve okurların karakterleri tanıması, içselleştirmesi uzun sürmüyor. 

1994 doğumlu olan yazar, Kibrit Çöpü Mezarlığı adındaki yeni eseri ile de okur sayısını çoğaltıyor. Geçtiğimiz günlerde düzenlenen Tüyap Kitap Fuarı’nda hayranlarının büyük bir ilgisi ile karşılaşan yazar, hikayelerini yazmaya nasıl başladığını ve aynı zamanda gördüğü ilgiyi bir röportajında şu şekilde ifade ediyor: “Onların böyle coşkusunu görünce şaşırdım kaldım. Onlar benim bir parçam gibi oldular, onlarsız yapamam. Karşılıklı yoğun ve büyük bir etkileşim var aramızda ve bu duygular karşılıksız değil. Ben ilk başlarda kendimi mutlu etmek için bir şeyler yazmak istedim. Bir dönem depresyondaydım bu durumdan kurtulmak için yazdım yazdıkça mutlu oldum mutlu oldukça daha fazla yazdım.” 

Büşra Yılmaz’ın eserlerine hemen ulaşmak isteyenler ise Kitap365.com adresine tıklıyor. Tüm eserlerini bu sitede inceleterek pratik bir şekilde sipariş vermek mümkün.