Thetan Arena 2023 Rehberi – Tüm Bilgiler

1 98SNQq6O9LCA k2E9t u6g

Thetan Arena 2022 Rehberi sizlerle..Thetan arenası, NFT oyunları dünyasını hızla artan kullanıcıları ile oyun dünyasını alt üst etti, şu anda oyuncu sayısı açısından en hızlı büyüyen NFT oyununun 2022 rehberini okumaktasınız. Ayrıca 27 Kasım 2021’de ilk kez piyasaya sürüldükten bir saat sonra 100.000 indirmeye ulaştığını da söylemeden edemeyeceğim. 

Thetan Arena’yı bu kadar popüler yapan nedir?

Thetan Arena’daki indirme sayısı ve aktif oyuncu sayısı şaşırtıcı, her gün daha hızlı bir şekilde büyümeye devam ediyor 

Peki neden? Thetan Arena bu kadar popüler hale geldi? ve bu oyunun çok sayıda insanı çekmesinin sebepleri nelerdir? Beraber yeni bir teknolojinin ve popülaritenin içerisine dalalım.

Thetan Arena bir MOBA NFT

Thetan Arena bir MOBA NFT oyunudur Thetan Arena’yı bir oyuncu mıknatısı yapan ana faktörlerden biri de oynanış dinamikleri ve eğlenceli oyun modlarıydı.

Çok sayıda oyuncu, DOTA ve League of Legends tarafından popüler hale getirilen bir alt tür olan MOBA’yı ve Mobil’de Mobile legends gibi bir oyunu sever. Birçok arkadaşım da bu tarz oyunlar her zaman sevmiştir. Ancak ben bu tarz oyunları daha önce oynamadığımı belirtmek isterim. Bu konuda beni de içine çeken bir oyun varsa bu Thetan Arena’dır.

Moba hem PC’de hem de Mobil’de çok popüler ve birçok oyuncunun bu oyuna çekilmesinin ana nedenlerinden biri çünkü Thetan arenası oyuncuların PC’de veya Mobil’de oynamasına izin veren gerçek bir MOBA NFT oyunu.

Thetan Arena Ücretsiz Oynama Şansı Veriyor mu?

Evet, oynaması ücretsiz bir oyundan bahsediyoruz, bazı NFT oyunlarına oynamadan önce gerçekten de para harcamanız gerekiyor veya yatırım yapmanız söz konusu oluyor. Bu konuda bu oyunun da bir öncü olduğunu söyleyebiliriz.

Hepimiz biliyoruz ki yatırım, bir şeye kâr amacıyla para harcama sürecidir ve eğer doğru yaptıysanız bazı NFT oyunları iyi bir yatırımdır, bu geleneksel oyunlar ile NFT oyunları arasındaki çizgiyi ayırır.

Geleneksel bir oyunda, oyuncular para harcarlar, ancak gerçek hayatta değeri olmayan oyun içi öğelerden başka bir şey kazanmazlar, ancak NFT oyununda oyuncular ayrıca oyunda para harcayabilir ve aynı zamanda oyunu oynadıkları için para da kazanabilirler. NFT oyunları bazı öğeler gerçek hayatta değeri olan NFT’lerdir.

Peki ya oynarken para kazanmak istiyor ama oyuna para harcamak ya da yatırım yapmak istemiyorsanız? Pekala, endişelenmeyin, çünkü Thetan Arena aynı zamanda oynaması ücretsiz bir NFT oyunudur ve muhtemelen bu oyunun çok fazla oyuncu çekmesinin nedenlerinden biri de budur.

Thetan Arena’yı, oyunlarına yatırım yapmak ve NFT kahramanlarından bazılarını diğer oyunculara karşı daha avantajlı oynamayı seçen bazılarına göre daha hızlı kazanç sağlamak için satın almak istiyorsanız oynayabilirsiniz

( Bu arada, İsterseniz NFT oyunları hakkında daha fazla bilgi edinmek için daha önce bununla ilgili ayrı bir makale yayınladım, en iyi NFT oyunları listesinin bu satırına tıklamanız yeterli )

Thetan Arena Grafikleri

Emülatörde Oynat

Thetan Arena bazı NFT’lere kıyasla iyi grafiklere sahip, bazı oyunlar sadece 2D karikatürize grafiklere sahipken, Thetan Arena’da geliştiriciler grafiklerini bu oyun için çok daha etkili hazırlamışlar.

Thetan Arena Oyunu 

Thetan Arena, DOTA veya League of Legends gibi bir MOBA’dır, eğer çok fazla MOBA oyunu oynayan bir oyuncuysanız, bu oyunu kolayca tanıyabilir ve yeni oyunculara göre daha üstün olabilirsiniz. 

Bu oyunu oynamak o kadar da zor değil ama özellikle solo oynamayı seven bir oyuncuysanız bu oyunda işiniz biraz zor.

MOBA, kazanmak için iyi bir takım arkadaşına ihtiyaç duyduğunuz takım tabanlı bir çevrimiçi oyundur, bu yüzden düzenli bir takımla en azından bir arkadaşınızla oynamanızı şiddetle tavsiye ederim çünkü her zaman rastgele bir kişiyle takım kurmak biraz kumardır çünkü sizin için Takım arkadaşlarınızın ne kadar iyi veya ne kadar kötü olduğunun farkında değilsiniz.

Ancak arkadaşlarınız varsa ve bir takım oluşturuyorsanız, hamleleriniz iyi planlanmış ve rastgele takımlarla oynamaya kıyasla kazanma şansınız daha yüksek olacaktır.

Thetan Arena, Windows, Android ve iOS olmak üzere üç platformda oynanabilir, PC’de MOBA oynamak, mobil cihazlara kıyasla çok daha kolaydır, çünkü PC’de daha doğru nişan alabilir ve PC’de çok fazla avantaj sağlayan anahtar bağlama seçenekleriyle beceriyi daha hızlı kullanabilirsiniz. mobil kullanıcılar, ancak mobil cihazlarda oyununuzu büyük ölçüde geliştirmek istiyorsanız, oynamaya devam edin, çünkü ne kadar çok oynarsanız o kadar çok gelişirsiniz.

Thetan Arena’yı nasıl oynayacağınızı merak ediyor olabilirsiniz, bu oyunu oynamak gerçekten de çok basittir. Sadece talimatlarımızı takip edin ve oyunu oynamaya başlayın!

Thetan Arena’da Oynamaya Nasıl Başlanır?

Bu NFT oyununu oynamadan önce yapmanız gereken ilk şey, oyundaki her işlemde kullanacağımız için   bir cüzdan  sahibi olmaktır. En iyi bilinen ve en güvenilir Etherium cüzdanı olduğu için Metamask adlı bir cüzdan kullanmanızı öneririm.

1. Metamask Cüzdanını Kurma

İlk önce ilk Metamask Cüzdanınızı kurun veya yaratın, söylediğim gibi, bu oyundaki her işlemde Metamask Cüzdanını kullanacaksınız, buna Thetan Arena’da jeton satın almak, THC jetonu talep etmek ve gerçek parayla takas etmek dahildir. Marketplace’te gTHC kahramanları gibi şeyler satın almak, gTHC kahramanlarını çok daha fazla satmak için de yine bu oyuna ihtiyacınız olacak.

Metamask Cüzdanı oluşturmak zaman ayırmaya değer çünkü Metamask’ı sadece Thetan Arena’da değil, aynı zamanda oradaki en iyi nft oyunlarında kullanabileceksiniz.

Ayrı bir makalede Metamask cüzdanı oluşturma konusunda  bir eğitimim yazısı yazacağız.

2. Metamask Cüzdanınızı Thetan Arena’ya Bağlayın

Bir sonraki adım, Metamask cüzdanınızı Thetan Arena’ya bağlamaktır, sadece Thetan Arena’nın resmi web sitesine gidin, ardından cüzdanı bağla üzerine tıklayabileceğiniz pazarlarına  (marketplace) gidin, ardından düğmeye basın. Metamask ile giriş butonuna tıklayın.

Not: Metamask cüzdanınızı Thetan Arena pazarına bağlamadan önce Binance Smart zincir ağını Metamask cüzdanınıza eklediğinizden emin olun.

Metamask’ınızı bağladıktan sonra, size mevcut oyun hesaplarını bağlama veya yeni bir oyun hesabı oluşturma seçeneği sunulacak ve henüz bir hesabımız olmadığı için, yeni bir oyun hesabı oluştur’a tıklamanız, e-posta adresinizi doldurmanız ve e-posta ile kod gönder düğmesine tıklayın.

İlk Thetan Arena hesabınızı oluşturmaya devam etmek için Thetan Arena’nın size gönderdiği kodu almak üzere gerçek bir e-posta adresi girdiğinizden emin olun, şimdi Metamask cüzdanınızı bağladığınıza ve Thetan Arena hesabınızı oluşturduğunuza göre şimdi bir sonraki adıma geçelim.

3. Thetan Arena İndirme

Kendi Metamask hesabınızı oluşturduktan, Binance Smart zincir ağını ekledikten ve Metamask cüzdanınızı bağladıktan sonra, artık Thetan Arena’yı kullandığınız makineye göre indirebilirsiniz, oyun Windows, iOS ve Android’de mevcuttur.

Thetan Arena’yı Emulator’da Oynayın Oyunu indirdikten sonra, Thetan Arena’nın resmi web sitesine zaten bağladığınız hesabınızı girin, ardından bu oyunda her savaşta kullanabileceğiniz ücretsiz üç kahraman seti verilecektir.

Not: Aldığınız ücretsiz kahraman, GTHC DEĞİLDİR, pazarda takas edilemeyeceği anlamına gelir.

Thetan Arena Heroları

Farklı Kahraman rollerine sahip diğer MOBA oyunları gibi Thetan, Arena Heroes üç farklı role, Tanklar, Suikastçılar ve Nişancı olarak sınıflandırılmıştır, en iyisini bulmak için bu oyundaki bu üç ana rol hakkında bize daha fazla bilgi verin seçmemiz için.

Tanklar 

Thetan tank

Adından da anlaşılacağı gibi, yüksek HP ve dayanıklılık ile tank olma özelliğine sahip, normal saldırı hasarına sahip ancak yavaş hareket hızına sahip kahramanlardır, tankın temel amacı, stratejik ve koordineli takım hücumu kurmaktır.

Suikastçılar

Theta Support Community

Suikastçılar bu oyunda sessiz katil ve en dengeli Kahraman sınıfıdır, yüksek hücum ve normal savunmaya (HP) sahiptirler ve sınıftaki en yüksek hareket hızına sahiptirler, bu da Suikastçılardan biriyle karşılaştığınızda kaçmanızı zorlaştırır ve rakiplerini tek bir kombinasyonda öldürürler.

Marksman

Thetan marksman

DPS açısından ana hasar verenler, düşük HP’leri ve yavaş hareket hızları var ancak bir çatışmada muazzam miktarda hasar verebilirler, Marksman, az miktarda HP nedeniyle yakın mesafede kırılgan olabilir, ancak mesafelerini yönetebilirlerse ölümcül ve tehlikelidirler.

Oyun Modu veya Savaş Modu

Thetan Arena, aralarından seçim yapabileceğiniz farklı savaş modlarına sahiptir, ancak her savaş modu veya oyun modu zaman zaman değişebilir, aynı anda tüm oyun modlarını seçemeyeceğiniz anlamına gelir, yalnızca birkaç oyun modu mevcuttur.

Battle Royal (Solo/ Duo)

Bu oyun modunda, bir savaş alanında 12 oyuncu var, amacınız elinizden geldiğince çok oyuncuyu elemektir, sonuçta siz birinci olmayı hedeflemelisiniz.

Savaş alanında dağılmış bazı tedarik kutuları var, bu tedarik kutularının, diğer oyuncularda size avantaj sağlayabilecek bazı yararlı güçlendirmeler elde etmek için yok edilmesi gerekiyor, ancak bazı kutularda, özellikle sizi öldürebilecek bombalar gibi bazı kötü sürprizler olduğundan dikkatli olmalısını.

Savaşın hararetinin ortasında halka şeklinde kırmızı bir sınır çizgisi belirecek ve her seferinde daha da daralmaya başlayacak, tüm oyuncuları dar alanlarda savaşmaya zorlayacak, ayakta kalan son kişi kazanan ilan edilecek.

Tower Siege (Kule Savunması)

image

Bu oyun modunda mekanik, Mobile’daki DOTA veya Mobile Legend’deki gibidir ancak çok daha basit bir yoldur, çünkü Tower Siege’deki her maç sadece 5 dakika sürer ve çoğunlukla tüm oyuncular sadece bir satırda savaşmak zorunda kalırlar. Buradaki amaç kuleleri savunmaktır.

Her iki takımın da koruması gereken kendi kulesi vardır, kuleye oyuncular tarafından saldırılamaz, bunun yerine her iki takımın da düşman kulelerini yok etmek için Kuşatma Robotunu çağırmak için ortada beliren pilin belirli bir süre takımınızda kalması gerekir.

Kuşatma Robotu, bir düşman kulesine saldırabilecek tek şey olduğundan, rakipleriniz bir Kuşatma Robotu çağırırsa her zaman kulenize göz kulak olun, kulenizi yok etmeden önce Kuşatma Robotunu öldürmelisiniz. Aksi takdirde kulenin hasarı yükselecek ve takımınız maçı kaybetmiş olacaktır.

Öte yandan, siz ve ekibiniz pili belirli bir süre takımınız içerisinde taşıyabilirseniz, bir Kuşatma Robotu çağırmış olursunuz. Bununla birlikte siz ve takımınız Kuşatma Robotunu desteklemeli ve Kuşatma Robotunuzun işini güelce yapması için tüm rakiplerinizi yok etmeye çalışmalısınız, hangi ekibin kulesinin hasarı daha az gittiyse yani HP miktarı daha fazlaysa o kule kazanır. Süre biterse kulesinde daha fazla HP olan takım kazanır.

Superstar

Bir sonraki oyun modu Superstar olarak adlandırılır ve her takımın savaş bitiminden 4 dakika önce 4 oyuncuya sahip olacağı, bu oyun mekaniğinin bir savaş sırasında mümkün olduğu kadar çok süper yıldız elde etmek olduğu, her yıldızın haritalarda rastgele görüneceği bir maçtır. Takımlar bir süperstar almak için savaşacak ve her yıldız maç puanı üretecek.

Süre bittikten sonra hangi takım daha yüksek puana sahipse o kazanır, diğer bir durumda bir takım rakiplerine göre 50’den fazla puana sahipse zaman henüz bitmese bile anında kazanan ilan edilir.

Death Match

Bir sonraki oyun modumuz Death Match olarak adlandırılıyor, bu Thetan Arena’daki en sevdiğim oyun modu çünkü rakiplerinizi her yere indirmeyi başardığınızda puanlar eklenecek.

Death Match’de battle royal hariç bazı oyun modlarında olduğu gibi, her seferinde dört üye ve sadece 3 dakikalık bir zaman sınırı olacak, maç başladığında her oyuncu zamanlayıcı çalıştıktan sonra puan kazanmak için mümkün olduğunca çok oyuncuyu elemeye çalışacak. daha yüksek puana sahip olan takım kazanır. Süre ile birlikte öldürülen oyuncu sayısın da artış olacak. Örneğin oyun başında 1 oyuncunun elenmesi 1 oyuncuya tekabül gelirken, ileride bu 1 oyuncunun elenmesi 3 oyuncunun elenmesi anlamına gelen puanının eleyen takıma verilmesi anlamına gelecektir.

Özel Savaş

Ayrıca arkadaşlarınızla oynamak istiyorsanız seçebileceğiniz özel bir savaş var, seçenekler tamamen size ait, bir oyun modu, haritalar seçin ve hatta savaş alanındaki oyuncu sayısına ve bir süre sınırına karar verin? Ayrıca seçtiğiniz oyun modlarına göre de oyunu oynayabilirsiniz.

Thetan Arena’yı bazı MOBA’lara kıyasla benzersiz kılan becerileridir, diğer MOBA oyunlarında her kahramanın becerileri vardır ama burada Thetan Arena’da oldukça farklıdır, her oyuncunun bir savaşta kullanabilecekleri mevcut becerilerden ikisini seçebileceği bir beceri havuzu vardır, her kahramanın maçta kullanabilecekleri üç yetenek ve bunlardan ikisi yetenek havuzundan, sonuncusu ise seçtikleri kahramana özel yetenekten oluşur.

Beceri havuzundaki her hafta mevcut beceriler sıfırlanır, yani kullandığınız becerilerden bazıları sıfırlamadan sonra kullanılamaz, bu yüzden her beceriyi test etmenizi ve oyununuzu harmanlamanızı şiddetle tavsiye ederim, yalnızca iki beceri üzerinde birikmeyin çünkü bu beceriler sıfırlamadan sonra mevcut olmayabilir, her beceriye aşina olabilirsiniz ve onu savaş alanında akıllıca kullanabilirsiniz yeter ki farklı becerileri deneyin.

Thetan Arena’da Nasıl Kazanılır

Theta Support Community

Thetan Arena’da para kazanabilir misiniz? Cevap EVET, ancak bu sizin bir oyuncu olarak becerinize bağlı olacaktır, ilk önce Thetan Arena tokeninden bahsedelim çünkü bu oyun ücretsiz oyuncular için bile bu oyunda birincil gelir kaynağı.

Thetan Arena’da THG ve THC olmak üzere iki tür jeton vardır, bu iki jeton nedir ve amaçları nedir? öğrenmek için okumaya devam edin.

THG Gem

THG, Thetan Arena’nın birincil tokenidir ve bazı birincil tokenler gibi, THG ikisi arasında en yüksek değere sahiptir, staking amacıyla, Kahramanı yükseltmek ve Thetan Arena’da yönetim için oy vermek için kullanılır, THG özel etkinliklerden kazanılabilir Thetan Arena tarafından düzenlenen turnuvalara katılarak da biraz THG kazanabilirsiniz ve kim bilir gelecekte THG’nin bir airdrop’u olabilir.

THC (Thetan Coin)

Thetan jeton veya THC, SLP of Axie, DEC of Splinterlands veya STT of Monsta Infinite gibi Thetan Arena’nın ikincil jetonudur, hem oyun içi mağazadan hem de Thetan Arena Market’ten yeni Kahramanlar satın almaktan birçok kullanıma sahiptir. Thetan kutusu satın alarak, Peer to Peer işlemlerde oyunculara da satılabilir ancak bazı dolandırıcılara karşı her zaman dikkatli olun.

Thetan Arena’da Kazanma Yolları

Artık bu oyundaki iki Token’a aşina olduğumuza göre, şimdi Thetan Arena’da nasıl kazanılacağı hakkında konuşalım, size Thetana Arena’da nasıl para kazanılacağı hakkında bazı fikirler vereceğim ancak biraz zaman alabilir. Bu yüzden üzülmeyin çünkü bu MOBA çok sayıda kullanıcısı olan çok rekabetçi bir oyundur, ancak kim bilir oyunun geliştiricileri bu oyunda kazanmayı biraz daha kolaylaştırmak için bazı kazanma mekaniklerini değiştirebilir.

Rütbe Ödülleri

İlk seçenek sıralama ödülleridir, Thetan Arena’da her dövüştüğünüzde, oyundaki performansınıza bağlı olarak sıralamanız yükselebilir veya düşebilir, sıralama zincirinde her maç kazandığınızda kupalar kazanırsınız ve bu kupalar sıralama puanları olarak size artı puan verecektir.

Ne kadar çok kazanırsanız, o kadar çok kupa elde edebilirsiniz ve daha fazla kupa, sahip olduğunuz daha fazla sıralama puanınız ve oyunda daha üst sıralarda yer aldığınız anlamına gelir ve bir sıralama zincirinde, sahip olduğunuz bir kupaya dayalı olarak gTHC, kazanabilirsiniz. 

Kazandığınız gTHC’yi talep etmek ve gerçek parayla THC jetonuna dönüştürmek için,  önce en az Bronze 1’e ulaşmanız gerekir.

Bronz 1’e ulaşmak mümkün mü? evet ama çok zaman alacak, çünkü her kaybettiğinizde kupalarınız azalacak ve kaybetmeye devam ederseniz rütbeniz düşecek ve bu solo oyuncular için zor, bu yüzden Bu oyunda daha hızlı sıralamak için düzenli takım arkadaşları almanızı şiddetle tavsiye ederim. 

gTHC Hero Satın Alın

Varsayılan olarak, bu oyunu oynamaya başladığınızda, ücretsiz bir kullanıcı olsanız bile, Thetan Arena’daki yolculuğunuzda kullanabileceğiniz ücretsiz üç kahraman verilecektir, ancak bu ücretsiz kahramanlara gTHC Olmayan denir. gerçek hayatta değeri olmayan NFT olmayan.

gTHC Olmayan Kahramanlar nelerdir? (Ücretsiz Kahramanlar)

gTHC olmayan kahramanlar, oynanabilen ancak gerçek hayatta değeri olmayan Thetan Arena kahramanlarıdır, NFT değildirler ve gerçek parayla takas edilemezler, sadece oyun içinde kullanabilirsiniz ve sadece gTHC kazanabilirsiniz. Rütbe başarılarında, size ek gTHC veremez.

Ayrıca gTHC olmayan kahramanlar bazı özel etkinliklere katılmak için kullanılamaz.

gTHC Kahramanları nedir? (Premium Heroes)

gTHC Heroes, premium kahramanlardır NFT’lerin premium kahramanları kullanma konusunda bazı avantajları veya avantajları vardır, bunlardan biri kazanma fırsatlarıdır, premium kahramanlar günlük gTHC savaşları olarak adlandırıldığından premium kahramanlar ücretsiz kahramanlara göre daha fazla kazanma fırsatına sahiptir.

Günlük gTHC savaşları, kahraman nadirliğine dayanır, örneğin, ortak bir kahramanınız var ancak gTHC kahramanı günde sekiz gTHC savaşına sahip olacak ve her premium kahramanın savaş sonuçlarına göre bir galibiyet için +6, bir galibiyet için +2 gTHC savaş ödülü var. berabere ve  savaşı kaybettiğiniz durumlarda +1 olarak puan, oyundaki sisteme gelecektir..

Ayrıca gTHC kahramanlarınızın nadirliğine dayalı bir gTHC kazanma bonusu da var, aşağıdaki tabloya göz atabilirsiniz.

HERO RARITY GÜNLÜK GTHC SAVAŞLAR TEMEL SAVAŞ BONUS KAZANIN
Ortak 8 Kazanç: +6 | Beraberlik: +2 | Kaybetme: +1 Kazanma Bonusu: 3.25
Destansı 10 Kazanma: +6 | Beraberlik: +2 | Kaybetme: +1 Kazanma Bonusu: 6.25
Efsanevi 12 Kazanma: +6 | Beraberlik: +2 | Kaybetme: +1 Kazanma Bonusu:23.55

Yukarıdaki tabloya göre bir günde ne kadar gTHC kazanabileceğimize dair bir fikir sahibi olabiliriz.

Örneğin, efsanevi bir kahramanın var ve her efsanevi kahramanın günlük 12 gTHC savaşı var, o zaman 12 gTHC savaşlarının hepsinde kazanmak için savaşıyorsun, toplam 354.6 gTHC kazanacaksın ve bu, bedavaya kıyasla çok fazla gTHC kazancıdır.

gTHC kahramanlarına yatırım yapmak, Thetan Arena’da alabileceğiniz günlük gTHC’ye dayalı olarak para kazanmanın bir yoludur ve ayrıca premium kahramanlara sahip olarak bazı özel etkinliklere katılabilir ve daha fazla ödül kazanabilirsiniz.

Ancak premium bir kahraman satın almadan önce bekleyin, size şunu söyleyeyim – efsanevi kahramanlarınız olsa ve fazladan gTHC kazansanız bile, tüm bu gTHC’yi talep etmek ve cüzdanınızda senkronize etmek ve gerçek parayla takas etmek için en az Bronz 1’e ulaşmanız gerekir. , evet ve tüm bu jetonları talep etmek biraz zaman alacak, bu yüzden MOBA oynamakta iyi olan düzenli ve takım arkadaşlarınız olmasını şiddetle tavsiye ediyorum.

Bu, MOBA’da iyi olan oyuncular için bazı kazanç fırsatları olabilir, herhangi bir MOBA oyununda iyi bir oyuncu ekibiniz olduğunu hayal edin, sonra Thetan Arena oynamaya karar verdiniz ve çok yüksek bir kazanma oranınız var ve kolayca tırmanıyorsunuz. üstte, o zaman siz ve ekibiniz insanları en az Bronz 1’e tırmanmaya taşıyabilirsiniz ve bu oyunda bu iyi bir ekstra gelir gibi görünüyor.

Premium Kahramanlar Alım Satım

Thetan Arena’da kazanmanın başka bir yolu da ticaret yapmaktır, eğer çok fazla gTHC kahramanın varsa, bunlardan bazılarını Marketplace’te anında takas edebilirsin ya da istersen kahraman kupa sınıfını ve seviyesini de yükseltebilirsin. Pazar yerinde daha yüksek bir fiyata satılma şansı.

Neden satmadan önce kahramanlarınızın kupa sınıfını ve seviyesini yükseltmeniz gerekiyor? çünkü premium bir kahraman daha yüksek bir kupa sınıfına sahip olduğunda, daha düşük kupa sınıfı kahramanlara kıyasla daha güçlü özel becerilere sahiptir ve daha yüksek seviyedeki bir kahramanın istatistikleri ve gTHC savaşları ve bonusları artar, yani başka bir deyişle, kupa sınıfı ve seviyesi daha yüksek olur sattığınız kahramanlarınızın değeri ne kadar yüksekse ve satış fiyatı da o kadar yüksek satılabilir.

Ticaret yapmak için premium kahramanları nasıl elde edebilirsiniz?

Başka bir yol da Thetan kutusu satın almaktır, THC’nizi kullanarak bir tane satın alabilirsiniz, en ucuzu 1000 THC’dir, bu yaygın bir Thetan Box’tır, bir kez açtığınızda piyasada ticaret yapabileceğiniz bazı kahramanlara sahip olabilirsiniz.

Bir diğeri, diğer oyunlarda olduğu gibi, satmaya çalıştıkları şeyin gerçek değerini veya fiyatını bilmeden satmak için çok heyecanlı olan bazı oyuncular her zaman vardır, o yüzden piyasaya bakmadan karakterinizi satışa çıkarmayın veya karakter almayın.

Sonuç

Thetan Arena ücretsiz bir NFT oyunu, grafikler oldukça iyi, oyun oynama da iyi, ancak kazanmak için ücretsiz tarafına bakarsak, evet oynaması ücretsiz ve kazanması ücretsiz ama ücretli kullanıcılara kıyasla ücretsiz oyundan kazanmasının zor olduğu aşikar.

Özellikle solo bir oyuncuysanız Bronz 1’e ulaşmanız çok zaman alacaktır, bu yüzden her zaman arkadaşlarınızla veya normal takımınızla oynamanızı tavsiye ederim ve Bronz 1’e ulaşsanız bile iddia edebileceğiniz gTHC sadece 210’dur. 1000 THC’lik en ucuz Thetan kutusunun fiyatının yarısı bile değil. Ki bu yazdıklarım eskiden geçerliydi artık ücretsiz bir karakterle gthc kazanmanız neredeyse imkansız. Yani para kazanmak için pay to earn metodu (harca ve kazan mantığı) devrede.

Bir başka yazımızı okumak için  https://www.sosyofikir.com/wordpress/en-iyi-wordpress-eklentileri-2022.html