Temmuz 2018 En İyi Blog Yarışması Birincisi Mavisapkalikiz.com :)

AYIN BLOGU YARISMASI 3

Evet arkadaşlar 4 Temmuz’da bir yarışma başlatmıştık. Bu yarışmada Temmuz ayının en iyi blogunu belirledik. 9 Temmuz’da başlayan yarışma bugün geldiğimiz 17 Temmuz tarihinde sonra erdi.  13 Kaliteli blogun katılımları ile gerçekleşen bu anketimize 80 kişinin katılımıyla bir oylama gerçekleştirdik. Herkesin tek bir oy hakkı bulunuyordu. Ve Bugün 17 Temmuz’da yarışmamız sona ermiş bulunuyor. 4 Temmuz’da başlattığımız anketimize ve yarışma bilgilerine ulaşmak için lütfen burayı tıklayınız.

 

Yapılan anketin sonucuna göre oyların %52 ‘sini alan mavisapkalikiz.com blogu yarışmayı kazanmıştır.

Kendi blogundaki hakkında kısmına göz attık  ve şu metni bulduk. Sizinle de paylaşmak istedik kazanan blogumuzu daha iyi tanımanız için

Hoşgeldiniz. Ben Mavi Sapkalı Kız bloğunun yazarı, genç bir anneyim. Araştırmayı, farklı insanlarla iletişim kurmayı ve tabi ki her kadın gibi kendine bakmayı seven bir insanım. Araştırmalarımı ve deneyimlerimi insanlarla paylaşmayı seviyorum. Ve tabi ki bir çok blogger gibi yazmayı da çok sevdiğim için bu dünyaya adım attım. Her kadın gibi ben de gündelik hayatımı kolaylaştırmak, insanların tecrübelerinden faydalanmak için bir çok bloğu takip ediyorum. Bu bloggerlardan birisi de neden ben olmayayım dedim. Henüz oldukça yeni olan bloğumda güzellik, bakım, moda, makyaj ve yemek tarifleri gibi bayanları yakından ilgilendiren konulara yer veriyorum. Bu yüzden de sloganım “Kadına Dair Herşey”. Yazılarımı kendi tecrübelerime de dayanarak titiz bir araştırma neticesinde yazıyorum.

Ben kendisini tebrik ediyorum. Ve blogumuzun içerisinde Temmuz Ayı En İyi Siteleri arasında birincilik alan mavisapkalikiz.com blogunu tebrik ediyorum.