Survivor da şok diskalifiye haberi. Acun Ilıcalı Haberi İşte Böyle Duyurdu.

0x0 survivor dokunulmazlik oyunu kazanan takim ve eleme adayi belli oldu 19 mart survivor dokunulmazligi hangi tak 1647723739975

Survivor’da şok diskalifiye haberi. Acun Ilıcalı Haberi İşte Böyle Duyurdu. Diskalifiye Olan İsmi Açıklayacak.

TV 8’de yayınlanan ve rekorlar kıran Survivor All Star 2022’da şoke eden gelişmeler yaşanıyor. Son elenen isim Bora’nın ardından Acun Ilıcalı yeni bölümleri ekrana gelecek olan yarışma programı ile ilgili şoke edici bir açıklama yaptı. Yeni bölümdeki şaşkınlık yarışmacıların gözlerinden okunuyordu. Yarışmacılar şaşkınlıkla birbirlerine bakarken bir diskalifiye haberi de Acun Ilıcalı’dan geldi, ve üzücü haberi işte böyle açıkladı.

Acun Ilıcalı şoke edici diskalifiye kararını açıklıyor. Sözlerine şöyle devam ediyor. “Survivor’da beni en çok ne üzer deseniz; bir yarışmacının eleme dışında yarışmayı bırakmak zorunda kalması diyebilirim. Şimdi hepimiz için üzücü bir haberim var. Bir yarışmacımız Survivor’a veda ediyor…”

Acun Ilıcalı’nın açıklamaları merakla beklenirken, sosyal medya bu olayı konuşuyor. Kimin gideceğine dair yayınlar yapılırken bir ismin ön planda olduğunu söyleyebiliriz. Survivor Barış Murat Yağcı bildiğiniz gibi geçtiğimiz günlerde sakatlanmış ve koltuk değneği ile  konseye katılmıştı. Murat Yağcı’nın son akibeti belli olmazken diskalifiye olacak kişinin Murat Yağcı olduğu düşünülüyor.

Survivor’da elenecek ve diskalifiye olacak kişinin akibeti yeni bölümde belli olacak. Biz de merakla bekliyoruz.

İnternet Kategorimize Göz Attınız mı?