Ses İzolasyon Malzemesi

Kapak Resmi

Ses İzolasyon Malzemesi

Akustik çözümlerde kesin çözümler sunan veya ses geçişlerinde sizlere engel olmakta yardımcı olan Ses İzolasyon Malzemesi hakkında bilgiler paylaşacağız. Ürünler hakkında sizlerle öneriler paylaşacağız. Akustik çözümler arasında yankı problemlerine engel olmak veya ses geçişlerine engel olmak olarak ikiye ayrılan amaç yer almaktadır. Akustik çözüm sunmakta kullanacağınız ürünler stüdyo odaları, reji odaları, sinema salonları, tiyatro salonları ve daha birçok alanda sesin geri dönüşü çok fazla rahatsız edici bir ortam oluşturmaktadır. Özellikle kayıt odalarında sesin geri dönüşü kayıtlarınızda profesyonelliğinizi yitirmenize sebep olabilmektedir.

q1

q1

Profesyonelliğinizi yitirmemeniz ve daha kaliteli kayıt ortamı oluşturmak adına Ses İzolasyon Malzemesi kullanarak çözüme ulaşabilirsiniz. Ortam akustiği sağlamanız adına sınıfında başaralı olan tekno touch süngerler kullanımı sağlayarak d

Kapak Resmi

Kapak Resmi

ekoratif görünüme sahip olmakla birlikte sizlere çözüm sunacaktır. Tekno touch süngerler kare görünüme sahip olması ile birlikte talebinize özel olarak renkli olarak üretimi sağlanabilmektedir. Ses izolasyonu yalnızca ortam akustiği sağladığınız zamanlarda ortamda oluşturacağınız yüksek seslerde kayıt almanız durumunda, ortam akustiğini sağlamakta katkı sunan süngerlerin genel olarak amacı yankı problemlerini yenmek, ses emilimi sağlayarak geri dönüşüne engel olmak olduğu için duvarlarınızda ses geçişine engel olacak ürünler yer almıyorsa ortam akustiği sağlayacak akustik süngerlerin yan dairelere sesin geçişine engel olmakta fazla düzeyde yardımcı olmayacaktır bu nedenle ses geçişini engelleyecek Ses İzolasyon Malzemesi ile birlikte kullanılmasını önermekteyiz.

q4

q4

Akustik süngerler varyasyon halinde hem ses yalıtımı hem ses geçişlerini engellemekte katkı sunacak şekilde Turkish Acoustic tarafından temin edebilirsiniz. Toplam 3 katman olan hem akustik sağlayıcı hem ses geçişlerini engelleyici Ses İzolasyon Malzemesi türlerini bariyerli piramit sünger, bariyerli yumurta sünger, bariyerli special sünger, bariyerli labirent sünger olarak Turkish Acoustic mağazalarından edinebilirsiniz.