Seçkin Çözüm Ortakları ile Fark Yaratan Hizmet: Des Enerji

Seçkin Çözüm Ortakları ile Fark Yaratan Hizmet: Des Enerji

Isıyı eşit bir şekilde mekanlara dağıtan yerden ısıtma sistemleri, profesyonel bir çalışmayı zorunlu kılar. Yerden ısıtma projeleriniz için, İstanbul Zeytinburnu’nda merkez ofisi bulunan, 10 yıllık deneyimi ve uzman mühendis kadrosuyla kendini ispatlamış bir firma olan Des Enerji ile bir çalışma birlikteliği oluşturabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey, seçkin çözüm ortakları ile farkını konuşturan Des Enerji’nin resmi web sitesi olan Desenerji.com üzerinden irtibat kurmak. Yerden ısıtma sistemi evlerde ve iş yerlerinde yaygın şekilde kullanılıyor. Peki temel olarak yerden ısıtma nedir?

Yerden Isıtma Sistemi Nedir?

Yerden ısıtma sistemleri zemin altına döşenen borular sayesinde mekanların taban kısmından ısıtıldığı özel bir sistemdir. Yerden ısıtma faydaları avantajları itibariyle her geçen gün daha fazla kullanıcı tarafından tercih ediliyor. Des Enerji tarafından genelde sulu yerden ısıtma ve kablolu yerden ısıtma olarak iki farklı şekilde uygulanır. Elektrikli yerden ısıtma yöntemi de dahil olmak üzere rutin maliyetleri oldukça düşüktür. Sistem genelde inşaat aşamasında uygulanır, daha sonradan yapılan uygulamalar bazı handikaplar ve zorluklar içerebilir. Bu süreçte Des Enerji gibi nitelikli bir firma ile çalışmak önemli bir avantaj sağlar. Rehau yerden ısıtma konusundaki birikimini Des Enerji ile birleştirmiştir. Rehau dışında pek çok çözüm ortağına sahip.

Des Enerji Güvencesiyle Yerden Isıtma Nasıl Yapılır?

Seçkin Çözüm Ortakları ile Fark Yaratan Hizmet Des Enerji

Kablolu ya da sulu yerden ısıtma sistemleri fark etmeksizin uygulamayı gerçekleştirecek olan firmanın güvenilirliği ve deneyimi oldukça önemlidir. Keşif aşamasından uygulama aşamasına dek yanınızda olan Des Enerji, uygun yerden ısıtma maliyeti ve profesyonel çalışma anlayışıyla yaşam alanlarınızda mucizeler yaratıyor. Zaten yerden ısıtma kullanıcı yorumları da bunu doğrular nitelikte. Des Enerji aynı zamanda soğutma havalandırma, enerji verimliliği, drenaj, sistem bakımı, kat istasyonu gibi alanlarda da başarıyla hizmet veriyor. Des Enerji güvencesiyle yapılan yerden ısıtma sistemlerinde yerden ısıtma borusu önemli bir yer tutar. Ayrıca firma; termostat, ısı pompası, strafor başta olmak üzere pek çok ürünün satışını gerçekleştirir. 

Yerden Isıtma Fiyatları

Yerden ısıtma sistemleri fiyatları için tek bir ölçüden bahsetmek zor. Des Enerji fiyat politikasını uygulama tipine, kullanılan malzemeye ve konutun durumunda göre belirliyor. Sistem için harcanan maddi bedeller, uzun vadede tasarruf olarak geri dönüyor. En azından yerden ısıtma doğalgaz faturası konusunu bir kabus olmaktan çıkarıyor.