Özel Eğitim Platformu Neredeoku.com Açıldı

b3082b37 bba2 469e a9f5 b13f02a91fa7

Özel Eğitim Platformu Neredeoku.com Açıldı

neredeoku.com

Çok değişen özel okul fiyatları hem öğrenciler hem de verileri çok farklı boyutlarda etkilemektedir. Bütün okulları listeleyen platformların bu sebeple önemi giderek artmaktadır. Yeni açılan Neredeoku.com sitesi ile kullanıcılar birçok özel okulu karşılaştırma fırsatı bulabiliyor. Anaokul, ilkokul, ortaokul, lise ve üniversite kademelerindeki okulları listelemesinin yanı sıra okullara ulaşabilme imkanı da sunmaktadır.

Türkiye’de en fazla özel eğitim kurumu bulunan İstanbul özel okulları başta olmak üzere bir çok ildeki özel okulları listeleyen platformda 50 binden fazla okul bulunmaktadır. Aynı zamanda eğitim alanında yayınladığı makaleler ile öğrenci ve velilere yol göstermektedir. Anaokulu kademesindeki çocuk gelişiminden, matematikle ilk tanışılan ilkokula, yüksek öğrenimin temelleri atılan ortaokuldan, kişinin kariyerini şekillendiren lise ve üniversiteye birçok eğitim makalesinin bulunduğu sitedeki makaleler uzman eğitmenler, çocuk gelişimcileri ve PDR uzmanları tarafından hazırlanmaktadır.

Doğa Koleji, Bahçeşehir Koleji, Bilfen Koleji gibi büyün özel okul gruplarının tamamını listeleyen plaform sayesinde dilediğiniz okulu daha kolay bulabileceksiniz. Özellikle Milli Eğitim Bakanlığı’nın özel okul teşvikiyle birlikte özel eğitime olan ilginin artması okullar araştırmayı daha da önemli hale getirmiştir.