Köpek Juliet Görenleri Hayrete Düşürüyor.

Merhaba Sosyo Fikir okurları, bu yazımızda sizlere Bursa’da Çekirge semtinde bir otelde müdür olarak görev yapan Mehmet Taşkeser’in  yaşadığı ve deneyimlediği ilginç olayı aktaracağız. Bundan tam 11 yıl önce Mehmet Taşkeser çocuğu için bir köpek satın aldı. Köpek bir çok insanında çok sevdiği ve her zaman almak istediği Golden cinsi bir köpekti.  Köpeğin ismi Juliet olarak koyuldu. Aile köpeğe o kadar çok bağlanmıştı ki 11 yıldan beri yanlarından ayrılmamıştı.

Juliet diğer köpeklerden farklıydı.

Juliet bizim bildiğimiz diğer köpeklerden, hatta hayvanlardan farklı. O su içmek istediği zaman sahibine patisiyle dokunuyor ve adeta su içmek istediğini karşı tarafa iletiyor. Sahibi de onun nasıl su içtiğini bildiği için hemen musluğu açıyor.  Ve sonrasında köpeğimiz Juliet ağzını musluğa dayayarak kana kana su içiyor. İşte Juliet köpeğin farklı bir yöntemle içtiği su internette izlenme rekorları kırıyor. Bu videoyu gören herkes şaşkınlığa kapılmadan edemiyor.

İnanılmaz Köpek Juliet Görenleri Hayrete Düşürüyor

Juliet’i 11 yıl önce sahiplendiğini ifade eden Mehmet Taşkeser, “İnsanların hayvanlarla iç içe olması kadar güzel bir şeyin olmadığını burada gördüm. Köpeğimizin ismi Juliet, insanlarda görmediğiniz saygı ve sevgiyi evcil hayvanlarda görebiliyoruz. Juliet’in bir özelliği var, suyu musluktan içer. Ben musluğu açarım, kendisi insan gibi kafasını musluğa dayayıp susuzluğu dinene kadar su içer. Köpeğim 11 yaşında, enikken aldım. 11 yıldır benim elimde büyüdü. 9 yıldır suyu musluktan içiyor” dedi.

Yararlandığım Kaynak : IHA