Kaptanlı Tekne Kiralama

indir 1

Mavi yolculuğa çıkmak herkesin hayali. Güneşi teninde hissetmek, çok sıcaklayınca hemen denize girmek… Denizin bir adım mesafede olması… Bunların hepsi mükemmel tatili betimlemeye yetiyor. Gürültüden, kalabalıktan uzak bir yat tatili en iyi terapi yöntemi. Tekne veya yat tatiline çıkmaya karar verdiniz. Peki ya kaptanınız? Kaptanlı tekne kiralama seçenekleri  https://www.platinyatcilik.com/tekne-kiralama/ için Platin Yatçılık’tan dilediğiniz desteği alabilirsiniz. Mavi yolculuk hizmeti veren firmalar, aynı zamanda kaptan ve mürettebat hizmeti de sağlamaktadır. ile sizler de alanında tecrübeli kaptan ve mürettebat ile kafanız rahat bir şekilde tatilinizin tadını çıkarabilirsiniz.

Tekne Kaptanlı mı Kiralanmalıdır?

Eğer belgeleriniz ve deneyiminiz yeterli değil ise kendi güvenliğiniz için kaptansız tekne kiralamanıza izin verilmemektedir. Bu belgelerden kasıt Amatör Denizcilik Belgesi ve ICC lisansıdır. Zaten eğer tekne tatilinde amacınız güneşlenmek, yüzmek, su sporlarına yoğunlaşmak ise bir kaptana ihtiyacınız olacaktır. 

Kaptanlı Tekne Nasıl Kiralanır?

Çoğu insan tatile kafa dinlemek, gereksiz düşüncelerden izole olmak için gelir. Bu yüzden Platin Yatçılık üzerinden veya telefonla yaptıracağınız rezervasyonlarda hizmet sınırsızdır. Kaptanlı bir tekne kiralayabileceğiniz gibi mürettebat da seçebilirsiniz. Mürettebatın amacı, daha konforlu bir tatil geçirmenize olanak sağlamaktır. Tekne içi düzen ve temizliği sağlarlar. Aşçının hazırladığı eşsiz deniz ürünlü yemekleri tadarsınız. Sizin için gerekli her detay titizlikle düşünülür ve hazırlanır. Size de bu mutluluğun tadını çıkartmak kalır.

 

Kaptanlı Tekne Kiralama Fiyatları

 

İyi ve dinlendirici bir mavi yolculuğun rotası, tabii ki bir kaptanla netleşecektir. Platin Yatching & Sailing firmasında hizmet veren deneyimli kaptanlar tüm güzergahı bilmektedir. Fethiye, Göcek, Marmaris, Cennet Adası ve aklınıza gelebilecek tüm uzun deniz kıyılarında mavi yolculuk yapmak mümkündür. Tur rotanız için kaptanınıza sonsuz güvenebilirsiniz. Denizin yüzmek için en ideal olan noktalarını en iyi kaptanlar bilir. Böylece tıpkı bir rehber gibi ondan bilgi alabilirsiniz. 

 

Aynı zamanda mürettebatlı kiralanan tekne ve yatlarda daha konforlu ve detaylı bir hizmet sunulmaktadır. Personeller yatta belirli görevler üstlenirler ve elinden gelenin en iyisini yaparlar. Aklınıza gelebilecek her türlü konuda, tatile çıkan siz değerli misafirlere hizmet sunarlar. Kaptanlı tekne kiralama fiyatları da şu kriterlere göre belirlenmektedir.

  • Teknede çalışacak mürettebat büyüklüğü (eleman sayısı)
  • Teknenin iç donanımı
  • Teknedeki ekstra özellikler (jakuzi, jet ski vb.)
  • Teknenin büyüklüğü
  • Teknenin hız limiti

 

Kaptansız Tekne Kiralamak Mümkün mü?

 

Eğer bir amatör denizcilik veya ICC lisansınız (uluslararası geçerli) yok ise kaptansız tekne kiralamanız mümkün değildir. Eğer var ise mavi yolculuğa çıkmak istediğiniz teknede deneyiminizin olup olmadığı yat firması tarafından incelenir. Firma sizi yeteri kadar kalifiye bulmazsa, yasal prosedür gereği kaptanlı ve mürettebatlı yat/tekne kiralamanızı tavsiye edecektir.

Bu gibi durumlarda kararların sizin güvenliğiniz için verildiğini lütfen unutmayın. 

 

Platin Yatching & Sailing Firması ile Yat Kiralama

Platin Yatçılık, merkezi Fethiye Muğla’da bulunan ve her yıl yüzlerce müşteriyi yat ve teknelerinde misafir eden bir yat kiralama firmasıdır. Gulet kiralama, tekne kiralama, yat kiralama, kabin kiralama gibi hizmetler vermektedir. Her bütçeye uygun seyahat paketleri ile geniş bir skalası vardır. Mavi yolculuğa çıkacak misafir sayısına göre tekne büyüklükleri değişmektedir. Rahat kabinleri ve yeni nesil mobilyaları ile görsel yönden de zengin bir tatil sunmayı amaçlamaktadırlar. Yatların içi televizyon gibi teknolojik aletlerle donatılmıştır. Bu sayede canınız hiç sıkılmaz. Ege, Akdeniz, Yunan Adaları gibi turistik yerler mavi yolculuk kapsamında yer alır. Siz de bu rotalardan dilediğinizi seçebilirsiniz. Tek yapmanız gereken https://www.platinyatcilik.com/mavi-yolculuk-telefon/ üzerinden rezervasyon yaptırmak! Kalan tüm detaylar Platin Yatçılık’tan.