En İyi WordPress Eklentileri 2022

all in one seo homepage

En İyi WordPress Eklentileri

İçerik Kaynağı

Sürekli para harcamadan WordPress web sitenizi büyütmek ister misiniz? O zaman sizi En İyi WordPress Eklentileri (Ücretli) 2022 yazımıza bekliyoruz.

İyi bir eklenti, işinizin çevrimiçi başarısını hızla artmasına yardımcı olacak güce sahiptir. Ancak WordPress eklenti dizini neredeyse 60.000 eklentiyle doludur, bu nedenle bu kılavuz web siteniz için en iyi ücretsiz WordPress eklentilerini daralttı.

Bu gönderiyi rahatça okuyabilmek için sizlere içerik bölümünü takdim etmek istiyorum. Sizler için en iyi WordPress eklentilerini ve burada ana odak noktalarını özetledik (bu listedeki çoğu ücretsizdir!)

En İyi Ücretsiz WordPress Eklentileri (+ Ücretli)

İşte en iyi seçimlerimiz:

1. MonsterInsights Lite (Ücretsiz)

MonsterInsights Lite

WPForms, en iyi WordPress Form Oluşturucu eklentisidir. 

MonsterInsights Lite , WordPress web sitenizi Google Analytics hesabınıza bağlamanın basit bir yolunu sunar. Bununla, site ziyaretçilerinin web sitenizi nasıl bulduklarını ve oradayken ne yaptıklarını görebilirsiniz. Bu verilerle, site ziyaretçilerinin daha fazlası için geri gelmelerini sağlamak için neyi sevdiklerinden yararlanabilirsiniz.

Özellikler:

 • Gösterge Tablosu Raporları — Doğrudan WordPress sitenizin gösterge tablosunda bulunan, okunması kolay bir raporda gerçek zamanlı istatistikleri görün.
 • Evrensel İzleme — Yerinde bulunan evrensel izleme sistemi sayesinde istatistikleriniz asla çarpık olmaz. Başka bir deyişle, site ziyaretçileriniz bir mobil cihazdan masaüstüne geçerse, yine de doğru veri sayıları alırsınız.
 • Sağlam Pro Özellikleri — Premium sürüm e-Ticaret istatistiklerini, trafik kaynaklarını, reklam çabalarını izlemenize olanak tanır ve form dönüştürme oranlarınızı görmenizi sağlayan MonsterInsights Forms eklentisine erişiminiz olur, böylece iyileştirmeler yapabilir ve işinizi çevrimiçi olarak büyütebilirsiniz.

MonsterInsights Lite Maliyeti Ne Kadardır?

$99.50/ yıllık

Tüm özellikler için MonsterInsights’ın premium sürümünü bugün kullanmaya başlamak için burayı tıklayın!

2. WPForms Lite (Ücretsiz)

wpforms 5 million active installations

En iyi ücretsiz WordPress eklentilerinden oluşan bu WordPress eklentileri listesindeki favorilerimden biri WPForms Lite. Bu popüler araç, piyasadaki kullanımı en kolay ve en iyi WordPress form eklentisidir.

Ücretsiz sürüm 5 milyondan fazla aktif kuruluma ve 10.000’den fazla 5 yıldızlı incelemeye sahiptir.

Özellikler:

 • Görsel Oluşturucu — Web siteniz için kolayca iletişim formları oluşturabilmeniz için sürükle ve bırak WordPress form oluşturucu ile birlikte gelir.
 • Önceden Oluşturulmuş Şablonlar kitaplığı, WordPress form şablonları ihtiyacınız olan form alanlarıyla birlikte gelir, böylece formunuzu uygun gördüğünüz şekilde özelleştirebilirsiniz.
 • Mobil uyumlu — %100 duyarlı, mobil uyumlu ve SEO için optimize edilmiştir.
 • Hız — Çevredeki en hızlı iletişim formu eklentilerinden biridir, bu nedenle web sitenizi yavaşlatması konusunda endişelenmenize gerek yoktur.
 • E-posta Pazarlama Entegrasyonu haber bülteninizi ve e-posta listenizi hızla büyütebilirsiniz e-posta pazarlama hizmetleriyle .
 • Şaşırtıcı Profesyonel ÖzelliklerÖdemeleri toplayın, anketler yapın yeni bir pozisyon için iş başvuru formuyla ve hatta akıllı koşullu mantığı etkinleştirin.

WPForms Lite Maliyeti Ne Kadardır?

Ücretsiz sürümü çok beğeneceksiniz. WPForms Pro’yu kullanmaya başlamak için burayı tıklayın! 

3. SeedProd

rsz seedprod website builder wpf

SeedProd , var olan en güçlü WordPress açılış sayfası eklentisidir. Web sitenizin açılış sayfalarını tasarlamayı ve özelleştirmeyi kolaylaştırır. Ve binlerce 5 yıldızlı inceleme WordPress.org’da yer almaktadır.

Açılış sayfalarının yanı sıra, özel WordPress temalarını kolayca oluşturmak için SeedProd’u da kullanabilirsiniz.

Özellikler:

 • Daha Fazla Potansiyel – Dönüştüren muhteşem açılış sayfalarıyla dönüşüm oranlarınızı artırın.
 • Kullanımı Kolay — Görsel bir oluşturucu ve tonlarca açılış sayfası şablonu, yeni başlayanlar için bile web sitenizin sayfalarını oluşturmayı son derece basit hale getirir.
 • Çok Yakında Sayfalar – Harika “yakında” sayfasıve “bakım modu” özellikleriyle arama motoru sonuçlarında erken sıralarda yer alın.
 • Entegrasyonlar – Açılış sayfalarınızı oluşturmayı ve korumayı kolay ve başarılı hale getirmek için tonlarca diğer en iyi WordPress eklentisi ile bağlanır.

Daha fazla öğrenmek ister misiniz? Tam SeedProd incelememize.

SeedProd’un Maliyeti Ne Kadardır?

Planlar yılda 39.50 dolardan başlıyor.

SeedProd’u kullanmaya başlamak için burayı tıklayın!

4. All in One SEO (Ücretsiz)

all in one seo homepage

All in One SEO  eklentisi, WordPress SEO’nuz üzerinde tam kontrol sağlar. 2 milyondan fazla web sitesi, gönderilerini, sayfalarını ve WooCommerce ürünlerini optimize etmek için zaten kullanıyor. Harika bir Yoast SEO ve Jetpack alternatifidir. 

Özellikler:

 • Otomatik Meta Etiketler — Otomatik olarak meta etiketler oluşturun, ardından istediğiniz zaman kendi meta başlıklarınızı ve meta açıklamalarınızı yazın.
 • Ek ile tek bir tıklamayla ek anahtar sözcükleri keşfedin ve sıralayın AIOSEO’nun Semrush entegrasyonu ile Google’da ön sıralara çıkabilirsiniz.
 • WooCommerce SEO – E-Ticaret mağazanız için tam SEO entegrasyonu ile ürün listelerini ve kategori sayfalarını optimize edin.
 • Schema.org İşaretleme – Arama motorlarının sayfalarınızın içeriğini anlamasına yardımcı olan doğru şema işaretlemesiyle farklı gönderi türlerini kolayca optimize edin.
 • Akıllı XML Site Haritaları otomatik olarak oluşturur ve özelleştirmenize olanak tanır , WordPress site haritalarınızı Eklenti, değişiklik yaptığınızda Google ve Bing’i bile bilgilendirir.

Hepsi Bir Arada SEO Paketinin Maliyeti Ne Kadardır?

Özgür. Ücretli sürümün fiyatı 99$/yıl’dır.

5. WP Mail SMTP (Ücretsiz)

Postmark mailer wp mail smtp

WordPress’in e-posta göndermemesiyle ilgili sorun yaşıyorsanız, bu eklenti tam size göre.

Bu ücretsiz eklenti, uygun SMTP sağlayıcısını kullanmak için wp_mail() PHP işlevini yeniden yapılandırmaya yardımcı olur. Başka bir deyişle, WordPress sitenizden gönderilmesi gereken tüm WordPress e-postalarının olması gerektiği gibi alıcının gelen kutusuna teslim edilmesini sağlar.

Özellikler:

 • E-posta Teslim Edilebilirliğini İyileştirir— WP Mail SMTP, e-posta gönderirken uygun bir SMTP sağlayıcısı kullanmak için WordPress’i yeniden yapılandırarak e-posta teslimini sağlıklı bir şekilde yapmanızı sağlar.
 • Çoklu Entegrasyon dahil tüm SMTP sağlayıcılarını tek bir eklentide bir araya getirir, böylece her sağlayıcı için ayrı eklentiler kullanmanıza gerek kalmaz.
 • Gönderen Ayrıntı Yapılandırmasını WordPress e-posta gönderen ayrıntılarınızı WP Mail SMTP ile kolayca değiştirebilirsiniz
 • Beyaz Eldiven Kurulumu  – Ücretli Elite sürümü , sizin için her şeyi otomatik olarak kurabilir. Bu versiyon ücretlidir.

WP Mail SMTP’nin Maliyeti Ne Kadardır?

Ücretsiz ve ücretli versiyonları mevcut.

WP Mail SMTP’yi bugün kullanmaya başlamak için burayı tıklayın.

6. OptinMonster

best wordpress popup plugin optinmonster

Dünyadaki en iyi WordPress müşteri adayı oluşturma eklentisi OptinMonster’dır. Küçük işletme sahipleri, blogcular ve herhangi bir web sitesi için sahip olunması gereken olmazsa olmaz eklentilerdendir.  Bunun nedeni, bu eklentinin işinizi çevrimiçi olarak büyütmenizi kolaylaştırmasıdır.

 • Çıkış Yapmak İsteyen Kullanıcılara Yönelik– Sitenizi terk etmeye yönelen site ziyaretçilerini e-posta abonelelik kutuları çıkartır..
 • MonsterLinks 2 Adımlı Seçenekler — Herhangi bir bağlantıyı veya resmi bir optin formuna dönüştürün ve dönüşümleri %785 oranında artırın.
 • Coğrafi Konum Hedefleme – Kampanyaları ziyaretçinizin konumuna göre kişiselleştirerek daha fazla potansiyel müşteri elde edin.
 • Kullanımı Kolay — Sürükle ve bırak oluşturucu, yalnızca birkaç tıklamayla görsel olarak çarpıcı formlar oluşturmanıza olanak tanır.

OptinMonster’ın Maliyeti Ne Kadardır?

Planlar ayda 19 ABD dolarından başlar (yıllık faturalandırılır).

OptinMonster’ı bugün kullanmaya başlamak için burayı tıklayın!

7. RafflePress (Ücretsiz)

rafflepress best wordpress contest plugin 

 

RafflePress , sitenizde kullanmanız gereken harika bir hediye(çekiliş) eklentisidir. 

Özellikler:

 • Kullanımı Kolay — Arayüzü basit ve moderndir. Birkaç dakika içinde başarılı çekilişler yapmak sürükle ve bırak yöntemiyle hediye oluşturucu kullanabilirsiniz.
 • Güvenli — Dolandırıcılık koruması sunarlar
 • Potansiyel Müşteri Oluşturma kullanarak daha fazla tık alın ve e-posta listenizi hızla büyütün.
 • Sosyal Entegrasyonlar — Viral paylaşımla büyüyebilmeniz için tüm popüler sosyal medya entegrasyonlarına bağlanır.
 • E-posta Pazarlama Entegrasyonları — RafflePress, tonlarca e-posta pazarlama hizmeti ile entegre olduğundan kullanması çok kolay.

RafflePress’in Maliyeti Ne Kadardır?

Ücretsiz bir sürümü ve yılda 49 dolardan başlayan premium bir sürümü var.

Bugün RafflePress’in ücretsiz sürümünü kullanmaya başlamak için burayı tıklayın.

8. MemberPress

memberpress membership plugin for wordpress site builder

MemberPress , kendi üyelik sitenizi (veya sitenizin bir bölümünü) oluşturacaksanız, tekrar eden satışlardan ekstra para kazanabilmeniz için kullanabileceğiniz en iyi WordPress üyelik eklentisidir. Sitenizdeki belirli içeriğe erişimi yalnızca ödeme yapan üyelerle kolayca sınırlandırmanıza olanak tanır. Hepsinden iyisi, her şeyin çoğu otomatiktir.

Özellikler:

 • Ödeme Ağ Geçitleri PayPalve Authorize.Net  aboneliğiniz için üyelerden birden fazla ödeme türü kabul edebilmenize olanak sağlar. Faturalandırmayı istediğiniz ağ üzerinden yapabilirsiniz.
 • Kolay Kurulum — Başlamak için tek yapmanız gereken eklentiyi kurmak, ödeme ağ geçitlerini yapılandırmak, bir ürün eklemek son olarak da potansiyel üyelerinizi davet etmektir.
 • Çoklu EntegrasyonMemberPress kadar tonlarca farklı Blubrry gibi en popüler e-posta pazarlama hizmetlerine Drip, ConvertKit, Mailchimp, GetResponse, AWeber ve Constant Contact. Forumlarınızı yönetmek için BuddyPress’i bile kullanabilir, üyelerinizi sitenizde etkileşime girmeye ve birbirlerine yardım etmeye teşvik edebilirsiniz.
 • Kurs Oluşturucu — Yerleşik MemberPress Kursları eklentisiyle çevrimiçi kursları kolayca oluşturabilir, yönetebilir ve satabilirsiniz.
 • Ortaklık Programı – Markanız ve web siteniz için bir ortaklık programı başlatarak, sıkı hayranlardan oluşan ağınızı daha fazla kitleye duyurabilirsiniz.

MemberPress’in Maliyeti Ne Kadardır?

MemberPress yılda 149$’dan başlar.

Hemen MemberPress’i kullanmaya başlamak için burayı tıklayın!

9. Smash Balloon

pushengage wpf

En iyi WordPress sosyal besleme aracı, Smash Balloon’dur. Farklı sosyal medya platformlarını yöneten çok sayıda eklentinin en etkileyicisidir. WordPress’te ortalama 4,9 puan almış olup 1 milyondan fazla web sitesinde aktif olarak kullanılmaktadır.

Özellikler:

 • Kullanımı Kolay– Beslemeleri kolayca kontrol edin Facebook, Instagram, Twitter ve YouTube.
 • Esnek —  Geri beslemeleri tam olarak istediğiniz gibi görünecek şekilde özelleştirin.
 • SEO Dostu — Kanallarınızı büyütebilmeniz için yayınlarınızın arama motoru sonuçlarında kalmasına yardımcı olur.
 • Duyarlı — Kendiniz, müşteriler ve hayranlar arasındaki sosyal etkileşimi artırabilmeniz için tüm cihazlarda harika görünür.
 • Stellar Support – Süper hızlı ve arkadaş canlısı müşteri desteği konusunda wordpress kullanıcılarından ciddi övgüler alıyor.

Smash Balon Maliyeti Ne Kadardır?

Her bir sosyal medya besleme eklentisi için 49 ABD doları.

Bugün Smash Balloon’a başlamak için buraya tıklayın!

10. Uncanny Automator

 

Uncanny Automator , kullanımı en kolay WordPress otomasyon eklentisidir. WordPress web sitenizdeki şeyleri birbirine bağlamayı kolaylaştırır. Bu şekilde arkanıza yaslanıp web sitenizin işi sizin yerinize yapmasına izin verebilirsiniz.

Özellikler:

 • e-Öğrenim Yardımı — Kurs kaydı, otomatik tamamlama ve daha fazlasıyla otomasyon akışlarını özelleştirin.
 • Güçlü ücretsiz sürüm — Ücretsiz sürüm, yüzlerce eklenti ile bütünleşir. Ayrıca bu eklentilere birsürü eylem ve tetikleyici özellikleri ekler.
 • Çeviri dostu – Çeşitli çeviri eklentileriyle test edilmiştir ve herhangi bir çeviri sorunuyla karşılaşırsanız yardım sunar.
 • Kullanımı kolay Kesinlikle kodlama gerektirmez.

Uncanny Automator’ın Maliyeti Ne Kadardır?

Ücretsiz bir sürümü var ve ücretli planlar 149 dolardan başlıyor.

Uncanny Automator’ı hemen kullanmaya başlamak için burayı tıklayın!

11. PushEngage

pushengage wpf

PushEngage , tarayıcı push bildirimleri aracılığıyla satışları artırmanıza yardımcı olan web siteleri için harika bir eklentidir. 

Özellikler:

 • Sepet terk bildirimlerini otomatik olarak tetikleyebilirsiniz.
 • Hedeflerinizi takip edebilir ve analizlerle kampanyalarınızın ne durumda olduğunu görebilirsiniz.
 • Gerçek özelleştirme için müşterilerinizin gerçekleştirdiği eylemlere dayalı bildirimler ayarlayabilirsiniz.

PushEngage’in Maliyeti Ne Kadardır?

PushEngage’in ücretsiz bir sürümü ve aylık 25 ABD dolarından başlayan ücretli bir planı vardır.

PushEngage’i bugün kullanmaya başlamak için burayı tıklayın!

12. TrustPulse (Ücretsiz)

best wordpress plugins trustpulse

TrustPulse , sosyal medya yoluyla web sitelerinde daha fazla dönüşüm ve satış sağlamaya yardımcı olmak için FOMO’dan (Kaybetme Korkusu) yararlanır. Sosyal kanıt, insanların ne yapacaklarına karar vermek için diğer insanların eylemlerine ve geri bildirimlerine güvendiği psikolojik ve sosyal bir olgudur.gibi bir e-ticaret mağazanız varsa, sitenizde kesinlikle sosyal kanıt kullanmalısınız 

Özellikler:

 • Görsel Oluşturucu — Ziyaretçileri dönüştürdüğü kanıtlanmış WordPress FOMO açılır pencereleri oluşturmanıza olanak tanıyan, kullanımı kolay bir sosyal kanıt bildirim oluşturucu ile birlikte gelir.
 • Basit Özelleştirme — Renkler, mesaj ve resimler gibi şeyleri özelleştirmek kolaydır, böylece bildirimlerinizi sitenize benzeyecek şekilde markalaştırabilirsiniz.
 • Canlı Etkinlik — Son etkinliklerin (satın almalar, kayıtlar, e-posta kayıtları vb.) canlı akışını ve belirli bir zaman diliminde sitenizde kaç kişinin eylemde bulunduğunu gösteren bir ‘yanan’ kampanya gösterin.

TrustPulse’un Maliyeti Ne Kadardır?

Ücretsiz..

Dünyanın en iyi FOMO ve sosyal kanıt eklentisi TrustPulse’u bugün kullanmaya başlamak için burayı tıklayın!

13. HubSpot (Ücretsiz)

rsz hubspot plugin free

HubSpot , piyasadaki en iyi ücretsiz WordPress CRM’dir. Kişilerinizi yönetmenin, onları listelere ayırmanın ve web sitenizle yaptıkları her etkileşimi görmenin harika bir yoludur. Eklentiye ayrıca canlı sohbet, formlar, analitik ve e-posta pazarlaması gibi çeşitli önemli pazarlama özellikleri dahildir.

Özellikler:

 • Kullanımı Kolay — Web sitenize CRM, canlı sohbet, formlar ve HubSpot’un diğer güçlü pazarlama özelliklerini eklemek kolaydır ve kodlama gerektirmez.
 • Otomatik Senkronizasyon – Formlarınız ve canlı sohbet gönderimleriniz, bir iletişim sayfasının görünümlerini, canlı sohbet konuşmalarını, form gönderimlerini ve daha fazlasını tek bir yerde gösteren HubSpot’un CRM’si ile otomatik olarak senkronize edilir.
 • Entegrasyonlar — HubSpot, birçok WordPress eklentisi dahil 850’den fazla araçla entegre olur.

HubSpot’un Maliyeti Ne Kadar?

HubSpot’un WordPress eklentisi ve özellikleri (CRM, formlar, canlı sohbet, e-posta pazarlaması ve analitik) kullanımı ücretsizdir. Ücretli HubSpot katmanları ayda 50 dolardan başlar.

14. LiveChat

livechat is one of the best software for wordpress

LiveChat , piyasadaki en iyi canlı sohbet araçlarından

Özellikler:

 • Harika Görünüyor – WordPress web sitenize bir sohbet kutusu eklemek için güzel tasarlanmış bir canlı sohbet destek uygulaması sunarlar.
 • Her Yerden ÇalışınMobil uyumlu olduğundan, temsilcilerinizle birlikte dizüstü bilgisayarlar, tabletler ve mobil cihazlarınızdan müşterilerle sohbet edebilirsiniz.
 • Anketleri Sohbet oturumundan önce ve sonra ekleyerek nerede iyileştirme yapabileceğinizi öğrenin
 • Entegrasyonlar — LiveChat, e-posta pazarlama hizmetleri ve diğer pazarlama otomasyon yazılımları ile mükemmel entegrasyonlar sağlar.
 • Hızlı Hız — Mükemmel bir kullanıcı deneyimi için çok hızlı bir yükleme süresine sahiptir.

LiveChat’in Maliyeti Ne Kadar?

LiveChat, kullanıcı başına aylık 16 ABD dolarından başlar (yıllık olarak faturalandırılır).

15.Visualizer

visualizer

 Veri görselleştirme için harika bir eklenti arıyorsanız, Visualizer sizin için mükemmel olacaktır. Visualizer, doğrudan gönderilerinizde düzenleyebileceğiniz muhteşem, duyarlı ve özelleştirilebilir çizelgeler ve tablolar oluşturmak için verilerinizin gücünden yararlanmanıza yardımcı olur.

Özellikler:

 • Esneklik — Pasta grafikler, çizgi grafikler, çubuk grafikler ve daha fazlası gibi birden çok grafik türü sunar.
 • Etkileşimli – Güzel ve etkileşimli güçlü grafikler oluşturun.
 • Özelleştirilebilir — Grafiklerinizin tasarımını, renklerini ve davranışını düzenleyin, böylece web sitenizin markasını kolayca eşleştirebilirsiniz.
 • Anında Düzenlemeler — Grafiklerinizi canlı olarak düzenleyin, böylece gerçek zamanlı olarak nasıl göründüklerini görebilirsiniz.
 • Duyarlı — Grafikler tüm cihazlarda ve tarayıcılarda harika görünür.
 • Verileri İçe Aktar — Mevcut verileri CSV’lerden veya Google E-Tablolardan kolayca içe aktarmanıza olanak tanır.

Visualizer’ın Maliyeti Ne Kadardır?

Görselleştirici, ömür boyu plan için 59 $/yıl veya 236 $’dan başlar.

16. WooCommerce (Ücretsiz)

WooCommerce 1

En iyi WordPress eklentilerinin neler olduğunu soruyorsanız ve ürünleri çevrimiçi satmak istiyorsanız, oldukça kolay bir cevabı var biz WooCommerce’dan bahsediyoruz. Genellikle her listenin başında yer alan çevrimiçi mağazalar için en popüler e-ticaret platformu ve en iyi WordPress e-Ticaret eklentisi şüphesiz Woocommerce’dir.

Özellikler:

 • WordPress Entegrasyonu — Bu çevrimiçi mağaza yaratıcısı, WordPress.org’daki çevrimiçi mağazanızın tasarımı ve işlevselliği üzerinde tam kontrol sağlar.
 • Esneklik — İstediğiniz her şeyi farklı şekiller, boyutlar, ürün çeşitleri ve konfigürasyonlarla tamamlayın. Ve ücretsiz gönderim veya gerçek zamanlı olarak hesaplanan gönderim gibi çok çeşitli gönderim seçenekleri sunun.
 • Ödeme Seçenekleri — Kredi kartlarını ve teslimatta nakit ödemeyi kabul edin, böylece insanlar alışverişlerini istedikleri gibi yapabilirler.
 • Hepsi Sizindir — Hepsine sahipsiniz, böylece bir 3. taraf platformunun mağazanızın verilerini toplayıp onlarla birlikte alması konusunda asla endişelenmenize gerek kalmaz.
 • Satışları kullanın artırmak için WooCommerce için canlı satış bildirimlerini aktif hale getirin

WooCommerce’in Maliyeti Ne Kadardır?

Ücretsiz ve Ücretli sürümleri mevcuttur.

17.Wholesale

wholesale suite best woocommerce plugins

Wholesale, e-Ticaret web sitenize toptan satış özellikleri eklemeyi kolaylaştıran üç eklentiden oluşan bir pakettir. Toplu alıcılar için ürün sayfalarınıza toptan satış fiyatlandırması ekleyebilir, duyarlı AJAX ile toptan sipariş formları oluşturabilir ve toptan satış müşterileri için kayıt sürecini otomatikleştirebilirsiniz.

Özellikler:

 • Toptan Satış Fiyatlarını Belirleyin — Perakende müşterilerinize düzenli fiyatları görüntülemeye devam ederken, bir düğmeyi tıklayarak toptan satış fiyatları ekleyin.
 • Toptan Satış Sipariş Formları — Kullanıcıların ürünleri aramasına ve ürünleri kategoriye göre filtrelemesine olanak tanıyan toptan kataloglar oluşturun.
 • Toptan Satış Adayı Yakalama — Otomatik olarak bir toptan satış kayıt formu, oturum açma sayfaları ve özel e-posta dizileri oluşturun.

Toptan Suit Fiyatı Ne Kadardır?

Her eklenti yılda 49,50 ABD dolarından başlar. Her üç eklentinin paketini yılda 148,50 ABD Dolarından başlayan fiyatlarla alabilirsiniz.

Toptan Satış Paketini kullanmaya başlamak için burayı tıklayın!

18. AffiliateWP

rsz affiliatewp plugin

AffiliateWP , WordPress için en iyi ortaklık programı eklentisidir. Sadece birkaç tıklamayla, e-ticaret mağazanız veya üyelik siteniz için tam özellikli bir ortaklık programı oluşturabilirsiniz. Ayrıca, WordPress sitenize sorunsuz bir şekilde entegre olan gelişmiş  yönlendirme takibi ile birlikte gelir.

Özellikler:

 • Ortaklık Panosu — Bağlı kuruluşların istatistiklerini izleyebilecekleri, bağlantılarını ve afişlerini indirebilecekleri, ödemeleri takip edebilecekleri ve daha fazlasını yapabilecekleri yerleşik bağlı kuruluş panosu.
 • Ortaklık Onayı— Ortaklık kayıtları yöneticiler tarafından yönetilebilir veya otomatik olarak kabul edilebilir.
 • Entegre Ödemeler – Bağlı kuruluşlarınıza birkaç tıklamayla doğrudan banka hesaplarına veya banka kartlarına ödeme yapın.
 • Güçlü Yönetici — İşlemler, genel istatistikler, gelen tıklamalar, en iyi ortaklar ve daha fazlasını içeren gerçek zamanlı raporları görüntüleyin.

AffiliateWP’nin Maliyeti Ne Kadardır?

AffiliateWP, yılda 149,50 ABD dolarından başlar.

AffiliateWP’ye bugün başlamak için burayı tıklayın!

19. W3 Total Cache (Ücretsiz)

W3 Total Cache 1

En iyi ücretsiz WordPress eklentilerinden bir diğeri de W3 Total Cache adlı bir önbellek eklentisidir. Site hızı, en önemli SEO sıralama faktörlerinden biridir ve ona odaklanmanız gerekir. Site hızınızı artırmak için bu eklentiden faydalanabilirsiniz.

Özellikler:

 • Sitenizi Hızlandırır — Bu önbelleğe alma çözümüyle ( WP Super Cache) site ziyaretçilerine sıkıştırılmış ve önbelleğe alınmış dosyalar sunabilir, sunucunuzdaki yükleme süresini kısaltabilir ve genel site hızını artırabilirsiniz.
 • Bant Genişliğini Kaydet — W3 Toplam Önbellek bant genişliğinden tasarruf etmenizi sağlar ve HTML, JavaScript, CSS ve beslemeleri küçültür.

W3 Toplam Önbellek Maliyeti Ne Kadardır?

Özgür.

20. Pretty Links.  (Ücretsiz)

Pretty Links

WordPress bağlı kuruluş eklentilerinden bazılarının Easy Affiliate, Thirsty Affiliatesve tabii ki Pretty Links’in olduğu bir sır değil iyi Bunlar, tinyurl.com veya bit.ly gibi bağlantı kısaltıcılarına alternatif kullanmak için kullanılan araçlardır. Bağlantılarınızın WordPress panonuzdan temiz görünmesini sağlar ve her şeyi izlemeyi kolaylaştırır.

Özellikler:

 • Bağlantıların Harika Görünmesini Sağlar — Bağlı kuruluş bağlantılarınız ve web siteniz ne kadar iyi görünürse, URL’leriniz o kadar çok paylaşılır.
 • Affiliate Marketing Organisation – E-postalardan ve sosyal medyadan gelen tıklamaları izlemek için bağlı kuruluş pazarlamasına katılanlar için harikabir eklentidir.
 • İzleme — Pretty Links, oluşturduğunuz bir URL’deki her linki izler ve size linklerin nereden geldiği, tarayıcı, işletim sistemi ve ana bilgisayarın ne olduğu hakkında tam bir rapor verir.

Pretty Links’in Maliyeti Ne Kadardır?

Ücretsiz

2022 En İyi Blog Konuları