Animonik; Kolay bir şekilde Edebiyatı size öğretir, sevdirir.

Animonik; yani farklı bir şekilde öğrenmenin en güzel yolu. 100’ün üzerinde önemli bilgiler içeren anımsatıcı animasyon videonun yer aldığı sitede, birbirinden önemli bilgiler, animasyon yöntemi ile konuyu öğrenmek isteyen öğrenciye çok kolay bir şekilde ulaşabiliyor. İşte bu noktada farklı bakış açılarının ve teknolojilerin kullanıldığı günümüz e-ders sektörüne çok başarılı bir şekilde giriş yapan bir site ile karşı karşıya kalıyoruz.

Divan Edebiyatı’ndan Milli Edebiyat’a, Milli Edebiyat’tan Cumhuriyet Edebiyatı’na, Serveti Fünun, Garipçiler, Hisarcılar, Maviciler vb  topluluklara, hatta bu topluluklardan onların bağlı olduğu dönemlerin özelliklerine kadar; Edebiyat sınavlarında soru olarak çıkmış ve ya çıkabilecek her tülü soruya karşı konular artık bir tıklama uzakta. Parmaklarınızın ucundaki teknolojiyi keşfetmemeniz için tek bir neden var o da internet kullanmamanız olurdu.

Bu sitenin diğer bir özelliği de hangi aygıtı kullanırsanız kullanın çok olay bir şekilde uyum sağlayan kullanışlı bir temaya ve içeriğe sahip olması. Her türlü içerik sizler için çok iyi dizayn edilmiş bir web sayfası üzerinde kullanmakta olduğunuz akıllı telefon, tablet veya bilgisayarınıza uyum sağlıyor.

Bunu yapabilmek için çok fazla ödemeye gerek yok !

Bu durumda tek yapmanız gereken sizler için hazırlanan birbirinden önemli ve öğretici videolar için sadece gereken minimum ödemeyi yapmanız. Bunun içinde kendinize uygun olan ödeme yöntemini seçerek eğitim paketlerinden birine göz atabilirsiniz. Hemen daha sonra, cep telefonunuza gelecek kodu animonikleyebilirsin ! Bu da sitenin bir dili diyelim. Animoniklemek J Sizlerinde bu sistemden yararlanması en büyük temennimiz. 

Sıkıcı dersleri izlemekten sıkılmadınız mı ? Bir çok bilginin sizi sanki bir defter gibi sadece yazılara boğmasından bıkmadınız mı ? Ya size bunların bir zorunluluk olmadığını söyleseydik ? Sizler de bu siteye giriş yaparak sitenin tüm avantajlarından faydalanabilirsiniz. En karmaşık ve zor konuları bile çok kolay bir şekilde doğru teknolojiyi kullanarak öğrenebilirsiniz.

Şimdi size sitenin sloganlarından da biraz bahsetmek istiyorum..

Animonik; öğrenilmesi en karmaşık konuları bile, keyifle izlenen animasyonlara dönüştürdü!

Animonik En güçlü öğrenme yoludur.

Sıradanlıktan kurtulup, hafıza şampiyonuna dönüşmek istiyorsan!

Hadi! Daha ne bekliyorsun!

Hemen satın al ve bir an önce hazırlan!

Animonik, bu animasyonlar tam izlemelik!

Unutma, sadece izleyerek öğreneceksin!

Hepinizi animonik sitesine bekliyoruz. Ben bizzat giriş yaptım ve siteyi sizler için araştırdım. Bu site daha çok ses getirir. Demedi demeyin J