Çağatay Akman karakolluk, eski sevgilisini….

cagatay akman

“Gece Gölgenin Rahatına Bak” şarkısı ile ünlenen 22 yaşındaki Akman, İstanbul’da bulunan eski sevgilisi Öykü Uslu’nun evine gitti, Uslu’nun kapısına dayanan Akman, aşağıya inmesi için eski sevgilisini tabiri caizse taciz etti. Eski kız arkadaşı Uslu’nun iddiasına göre Öykü Uslu bu ısrarlara dayanamadı ve Çağatay Akman’ı şikayet etti, Polislerin karakola ifade vermeye çağırdığı Akman’ın arkadaşları gazetecilerin ısrarlarına dayanamadı ve onlara saldırdı.

cagatay-akman

Hürriyet gazetesinin Kelebek Magazin haberine göre Öykü Uslu’nun kapısına önce dayandı. Sonra Uslu’ya şiddet uyguladı.

Yaşanan olaylar sonrasında Uslu, Karaköy Polis Merkezi’ne şikayette bulundu. Bu esnada Akman’ın arkadaşları Hürriyet Kelebek muhabirine saldırdı. Sayit Durmaz’ın fotoğraf makinasının objektifine saldırdı. Daha sonra Durmaz’ın makinasının objektifini kırdı. Ayrıca tv100 muhabiri İsmail Şen’e de saldıran Çağatay Akman’ın arkadaşları kavganın dozunu iyice kaçırdı.

Öykü Uslu karakoldaki ifadesinin ardından polis merkezinden ayrıldı?

141596

Peki Çağatay Akman Kimdir?

Çağatay Akman 12 Aralık 2016’da “Gece Gölgenin Rahatına Bak” şarkısı ile listeleri altüst ederken daha 18 yaşındaydı. Genç yaşta şöhreti yakalayan Akman daha sonra 2017 yılında “Sensin Benim En Derin Kuyum” şarkısı ile çıkışlarına devam etti. Tarihler 15 Şubat 2018’i gösterdiğinde “Yüreğim Davacı” adlı şarkısını yayımlayan sanatçı, Fox TV’de yayınlanan Bizim hikaye dizisinin jenerik müziğine ismini yazdırmış oldu.

cagatay-akman

21 Temmuz 2018 yılında “Çek Silahını Daya Göğsüme” adlı şarkısı ile şarkılarına devam eden Akman, gitarı da iyi çalabilen bir yetenek. Bu başarılarının yanı sıra Bizim Hikaye adlı dizinin 12.bölümünde de konuk oyuncu olarak yer aldı. Ayrıca Çağatay Akman, 44. Altın Kelebek Ödülleri’nde “En İyi Çıkış Yapan” kategorisine aday gösterildi.