22 Ayar Bilezik Çeşitleri Nelerdir?

1c69e29e 4743 4789 b745 b0ccfbbe6448

Şıklığın ve zerafetin en net göstergelerinden biri olan altın bilezikler kadınların özel davetler başta olmak üzere günlük hayatlarında da vazgeçilmezlerinden biri haline geldi. Altın bilezik modelleri artık çok daha zengin bir seçenek yelpazesi sunabiliyor. Model seçeneklerinin genişlemesi daha fazla sayıda kadının bu benzersiz tasarımları tercih etmesini beraberinde getiriyor. Genel olarak bakıldığında 22 ayar bilezik modelleri pek çok açıdan gruplandırılabilir. 

  • İnce mi, Kalın mı? 

Bilezik seçerken kadınların öncelikle kalınlık noktasında bir karar vermesi gerekiyor.  Eğer birkaç farklı bilezik modelini aynı anda takmayı düşünüyorsanız bu durumda ince tasarımlara yönelmenizde fayda olacaktır. Ancak sadece tek bir altın bileziği takmaya düşünüyorsanız kalın tasarımları da gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.  Çok sayıda kalın bileziği yan yana takmanız durumunda gözü yoran nahoş bir görünüm ortaya çıkabilir.

  • Sade mi, Gösterişli mi?

Bilezik modelleri tasarım açısından da son derece geniş bir seçenek yelpazesi sunabiliyor. Bu nedenle her zevke uygun bir altın bileziği bulmak da  kolaylaşıyor. Sade bir görünüm sergileyen modeller her türlü giyim tarzına kolaylıkla uyum sağlıyor olmasıyla ön plana çıkıyor. Gösterişli bir tasarım eşliğinde dizayn edilen modeller ise  altının ihtişamlı duruşunu çok daha fazla ön plana çıkarıyor. Model seçimi yaparken bu unsurları da göz önünde bulundurabilirsiniz. Böylelikle nasıl bir etki yaratmak istediğinize bağlı olarak en doğru tasarımları seçebilirsiniz.

  • Taşlı mı, Taşsız mı? 

Bildiğiniz gibi 22 ayar altın kullanılarak tasarlanan bilezikler kimi zaman kıymetli taşlarla da buluşabiliyor. Pırlantadan swarovski taşlara kadar pek çok farklı değerli taş ile süslenen altın bilezikler haliyle daha iddialı ve çok daha gösterişli bir görünüm sergiliyor. Değerli taşlarla süslenmiş olan bileziklere alternatif olarak daha sade bir görünüm sergileyen modellere de yönelebilirsiniz. Özellikle hediyelik olarak tercih ediyorsanız kıymetli taşlarla süslenen bilezikler daha ideal bir seçenek olabilir.

Altın Bileziği Düşük Fiyata Almanın Yolu!

Bu arada yeni sezon için özel olarak tasarlanan altın bilezik modellerini en uygun fiyatlarla satın almak isteyenler Altınbaş internet sitesine tıklıyor. Bu internet sitesinde onlarca farklı model seçeneği bulunuyor ve aynı zamanda fiyatlar gayet düşük seviyede seyrediyor. Hem yatırım hem de kullanım amacıyla 22 ayar bilezik satın almayı düşünüyorsanız öncelikle bu internet sitesine mutlaka uğrayın.