45 Fotoğrafda Komik Hayvan Selfieleri

komik hayvanlar

45 Fotoğrafda Komik Hayvan Selfieleri

Selfie yani özçekim çoğumuzun yaptığı bir şey. Hayvanat bahçesinden doğal yaşama bir sürü hayvan selfie çılgınlığına katıldı.Sizler için dünyanın bir çok yerinden hayvanların içinde bulunduğu selfieler göstereceğiz. Bazen bir köpek bazen de bir aslanın çektirdiği selfieler gerçekten de çok güzel görüntüler oluşturmuş.

Evcil hayvanların akıllı telefon ekranına dokunarak selfie çekmesi mümkün olsa da, daha egzotik hayvanlar için akıllı bir yöntem oluşturuldu. Buna kamera yakalama denir; bu, fotoğrafın, hayvan merceğin yakınındaki bir hareket algılama cihazına dokunduğunda veya yaklaştığında çekildiği anlamına gelir. Bu tamamen güvenli ve müdahale gerektirmeyen bir numaradır ve en tehlikeli yırtıcıları bile samimi, içtenlikle komik anlarda yakalar.

Endonezya’da yaramaz bir maymun, 2014 yılında bir İngiliz fotoğrafçının ekipmanını eline geçirince yaptığı selfie ile skandala yol açmıştı. Görüntüler çarpıcıydı ve gerçek yazarları ve telif hakkı sahipleri hakkında birkaç hararetli davaya yol açtı. Sonunda maymunun – muhteşem bir Celebes tepeli makak – fotoğrafları kendi çektiği ve onları kamuya açık hale getirdiği belirlendi

Şu anda internette dolaşan en iyi hayvan özçekimlerinden bazılarına bir göz atın.

Kaynak: https://www.boredpanda.com/funny-animal-selfies/

Galeriye Göz Atın!