1 .Sıradaki WordPress Mağaza Bulma Eklentisi

1 1

Mağaza bulmak eklentisi tüm wordpress kullanıcılarının işine yarayacak. Hepimiz birer müşteriyiz, çevrimiçi olarak alışveriş yapıyoruz. Bazılarımız bu ortama çabuk adapte olsak da bazı müşteriler işi biraz ileriye taşımış olacak ki, bazı müşteriler ürünleri canlı canlı olarak görmek ve deneyimlemek ister. İşte bu noktada mağazanız internette çevrimiçi gözükmüyorsa müşteri potansiyelinde azalma yaşayabilirsiniz. Mağazanız Google Haritalar’da gözükmeli ki, müşterileriniz fiziksel mağazanızı da hızlı bir şekilde bulabilsin. Web sitenizde mağaza bulucu eklentisini aktif ederek bu durumu kolaylaştırabilir, müşterilerin sizi kolayca bulmasını sağlayabilirsiniz. Bu sayede sizler de yol tarifi olarak müşterilerinizi mağazanıza hızlı bir şekilde yönlendirebilirsiniz.

Marka imajınızı güçlendirmek mi istiyorsunuz?

Eğer siz de mağaza imajınızı güçlendirmek isterseniz başka bölge veya ülkelerde bir mağaza zinciriniz varsa sizlere YITH Store Locator for WordPress eklentisini tanıtmak istiyoruz.

2 2

Eklentini kolaylıkları ve faydaları saymakla birmiyor. Sağladığı coğrafi konum özelliği neticesinde mağazanızı arayan müşterileriniz, manuel olarak bir bilgi girişi yapmak zorunda kalmadan mevcut konumuza uygun kendi lokasyonlarından yol tarifi alabilme imkanına sahip olmaktadır.

Bunun yanı sıra mağazanızın adresi, çalışma saatleriniz, iletişim bilgileriniz, özel resim veya açıklama gibi bilgileri de ekeyebilir, öne çıkarmak istediğiniz farklı bölgelerde bulunan mağazalarınızı da seçebilirsiniz.

Eğer ki hizmet verdiğiniz mağaza müşterilerinize (evlere teslim, giysi toplama veya ücretsiz otopark) imkanlarını sunuyorsa, ürün kategorileri için birçok kategori ve sınırsız filtre oluşturabilir, müşterilerinize kolaylık sağlayabilirsiniz. Bu durumda müşterilerinizin ihtiyaç duyduğu ürrünleri mağazalarınızda bulabilme imkanlarını da sağlayabilirsiniz.

 

3 1

Eklentinin Öne Çıkan Avantajları

 

  • Bir veya daha çok mağaza oluşturabilir, öne çıkan ürünlerinizi sergileyebilir ayrıca mağazanızın konumunu da doğru bir şekilde gösterebilirsiniz.
  • Oluşturduğunuz her mağaza için açıklamai adres veya çalışma saatleri gibi bilgileri ekleyebilir, mağazanıza bir logo bile ekleyebilirsiniz.
  • Kullanıcılar ve potansiyel müşterileriniz için web sitenize yönlendirilmek üzere özel bir URL içeren gelişmiş ayar sekmeleri sizlere sunulmuş olur.
  • Daha öncede belirttiğimiz gibi filtreler oluşturabilir her yeni bir mağaza için farklı değerler ekleyebilirsiniz.
  • Sitenizin temasına göre belirlediğiniz harita genişlik ölçülerini düzenleyebilir, ihtiyaçlarınıza göre eklentinin ayarlarını belirleyebilirsiniz.
4 1

Soru, görüş ve önerileriniz için bizlerle iletişime geçebilir, yorumlar kısmında sorularınızı sorabilirsiniz.

WordPress Eklentileri kategorimize göz atın

Reklam ve işbirliği için tıklayın.