içinde , ,

Özel Eğitim Platformu Neredeoku.com Açıldı

b3082b37 bba2 469e a9f5 b13f02a91fa7
b3082b37 bba2 469e a9f5 b13f02a91fa7

Özel Eğitim Platformu Neredeoku.com Açıldı

neredeoku.com

Çok değişen özel okul fiyatları hem öğrenciler hem de verileri çok farklı boyutlarda etkilemektedir. Bütün okulları listeleyen platformların bu sebeple önemi giderek artmaktadır. Yeni açılan Neredeoku.com sitesi ile kullanıcılar birçok özel okulu karşılaştırma fırsatı bulabiliyor. Anaokul, ilkokul, ortaokul, lise ve üniversite kademelerindeki okulları listelemesinin yanı sıra okullara ulaşabilme imkanı da sunmaktadır.

Türkiye’de en fazla özel eğitim kurumu bulunan İstanbul özel okulları başta olmak üzere bir çok ildeki özel okulları listeleyen platformda 50 binden fazla okul bulunmaktadır. Aynı zamanda eğitim alanında yayınladığı makaleler ile öğrenci ve velilere yol göstermektedir. Anaokulu kademesindeki çocuk gelişiminden, matematikle ilk tanışılan ilkokula, yüksek öğrenimin temelleri atılan ortaokuldan, kişinin kariyerini şekillendiren lise ve üniversiteye birçok eğitim makalesinin bulunduğu sitedeki makaleler uzman eğitmenler, çocuk gelişimcileri ve PDR uzmanları tarafından hazırlanmaktadır.

Doğa Koleji, Bahçeşehir Koleji, Bilfen Koleji gibi büyün özel okul gruplarının tamamını listeleyen plaform sayesinde dilediğiniz okulu daha kolay bulabileceksiniz. Özellikle Milli Eğitim Bakanlığı’nın özel okul teşvikiyle birlikte özel eğitime olan ilginin artması okullar araştırmayı daha da önemli hale getirmiştir.

Yazar sosyofikir

Doğu Akdeniz Üniversitesi Mimarlık Fakültesi'nden 2018 yılında mezun oldum. Blog serüvenim yaklaşık 8 sene önce başladı. Hala o eski heyecanımı taşımaktayım. Amacım sizler için kaliteli, özgün ve sıkıcı olmayan kullanıcı tabanlı bir site hazırlamaktır. Teşekkür ederim. Bana her türlü konuda ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

genis koruklu 20110322 175639 2

Körüklü Poşetler İle Hedef Kitlenizi Etkileme Yolları

e ticaret nedir1

E-Ticaret Sitelerinin Trafiğini Arttıracak 3 Önemli Öneri