içinde , , , , , , ,

Youtube’da Geniş Bir Kitleye Hitap Eden Ayhan Çakmur Patika İle Röportaj Yaptık

ayhan cakmur patika
ayhan cakmur patika

Podcast fikri nasıl aklımıza geldi ?

Sosyofikir’de daha önceleri de planladığımız ama maddi yetersizlik sebebiyle bir radyo kuramadık tam anlamıyla. Hep denemelerimizoldu. Önce gitar fm vardı daha sonra sosyo-fm olarak tekrar İnternet dünyasında yer edinmeye çalıştık. Ancak sürekli 7/24 yayın yapamadığımız ve her şeyi tek başıma yapamadığım için bir türlü düzene oturtamamıştık. Ama benim aklımın köşesinde hep bir Radyo düşüncesi vardı. En azından Podcast tarzı bir şey olmalıydı. Ve aklıma bir fikir geldi. Kısa yayınlar bile olsa elimden geldiğince farklı konularda konusu olan Podcast’ler yapabilirdim. Bende o fikirden yola çıkarak bir röportaj Podcasti oluşturmaya karar verdim. Bu Podcastlerimiz içerisinde bir sürü farklı yayın, program ve belkide yayıncı olacak. Ben bu işe başladım bakalım umarım hayırlısıyla iyi bir şekilde bu işin üstesinden geliriz.

Ayhan Çakmur Patika İle Röportaj Fikri Ve Röportajdan 3 Bölümlü Kesitler

Not: Röportajın ilk kısımlarında ses ile ilgili teknik bir problem oldu. Ancak sonrasında iyi toparladık diye düşünüyorum. Hatamız olduysa affola 🙂

 

Ayhan Çakmur Patika’ya ben videolarından rastgeldim. Açıkçası ben de araştıran, sorgulayan farklı konularda bilgi sahibi olmayı düşünen ve bunu gerçekleştirmek için sürekli çabalayan bir insanım.  Ayhan beyin hazırladığı Youtube videoları çok farklı ve içerikler gerçekten de çok ilginç Bu ilginç  bilgi ve konuları belirli bir süreç içerisinde çok güzel işleyip derleyip kendine bir üslup oluşturmuş. Bu güzel videoları bizlerle buluşturmuş.

Şimdi kendisine ait videolarabiraz göz atalım diyorum. Benim de en ilgimi çeken Epifiz bezi ile ilgili yaptığı videoydu. O videoyu siz değerli okurlarımızla da paylaşmak isterim.

 

Ayhan Beyin Kanalını da BURADAN takip edebilir yeni videoları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

   Ne düşünüyorsun?

   Yazar sosyofikir

   Doğu Akdeniz Üniversitesi Mimarlık Fakültesi'nden 2018 yılında mezun oldum. Blog serüvenim yaklaşık 8 sene önce başladı. Hala o eski heyecanımı taşımaktayım. Amacım sizler için kaliteli, özgün ve sıkıcı olmayan kullanıcı tabanlı bir site hazırlamaktır. Teşekkür ederim. Bana her türlü konuda ulaşabilirsiniz.

   8681665401559 1 org

   Valiz Modelleri

   NE SEN BAKTIN ARDINA NE BEN

   “Ne sen baktın ardına ne ben , hep ayrı yollarda yürüdük”