Türk Gençliği

Türk Gençliği
2Q==

Merhaba dostlar.Ne zor değil mi yazmak diye soruyor insan bazen kendi kendine. Be adam her şeyi yapıyorsun radyo yayılıyorsun bir yazı yazamadın mı ? Ee gerçekten de bir blog yazmak çok zor ki bunu blog yazarları iyi bilir.

     Ülkemizde birçok olay yaşanırken, tüm dünya bizleri takip ederken dikkatli olmak lazım. Yazarken bile korkmamak lazım ama.. Türkiye’miz ülkemiz şuan tüm dünyada ilk sayfalarda bu konularda ilk kez yazıyorum. Biliyorum ki birçok kişi bunu okumayacak, bazıları da sadece “iyi bir yazı” diyecek. Ama sonuç olarak bunları okuyanlara yazıyorum okumak isteyenlere selam olsun..

Türkiye Cumhuriyeti kurulduğundan itibaren dış güçler bu ülkeyi yıpratmaya çalışmıştır. Ne zaman atağa kalksa aşağı indiren yine onlardır. Ama bu site çok büyük kültür miraslarına sahiptir.  Cumhuriyetimiz büyük bir mirasa sahip olmak ile birlikte kaliteli bir gençliğe sahiptir. Bu gençlik Atatürk’ümüzün gençiğidir. Onun yetiştirdiği nesiller güçlü, ülkesine bağımlı,laik, değerlerini bilen gençlerdir. Bu yüzden dış güçlerin hiçbir girişimi başarılı olamaz, olamayacaktır.


Demokratik bir ülke.

Demokratik bir ülke kendi içerisinde de dışında da bağımsız, kararlı bir ülkedir. Ülkesinde vatandaşlarına eşit ölçüde davranan kişiler öncülüğünde ileryen bu ülke modeli, sadece çoğunluğa göre değil, azınlığın isteklerini de göz önünde bulundurur. Ülkesinde yaşayan insanların yaşayışlarına karışmaz.

Bu ülke ilerleyecek.


Daha ileriye, hep ileriye gidecek olan ülkemiz 
Türkiye Cumhuriyeti her zaman kendi değerlerini savunan bir ülke olmuştur. Hiçbir ülke gibi sözüm onlara (sömürge ülkeler) gibi olmamıştır. Her zaman barış istemiştir.  Ülkemiz herşeyin üstesinden gelebilir, genç nüfusumuz laik, demokrasiyi seven bir gençliktir. Cumhuriyet esastır.