Sen iyi misin ?

0

Bir yerden başlamak lazım. Başlamaak lazım yazmaya, doğru insan olmaya, hassas olmaya… İnsanlarla uğraşmayın insanların dedikleri sen bilmezsin aptallığını yıkabilirsiniz. Sadece düşündüklerini yazmaya çalışan insanlara ülkemizde önem verilmiyor ama öyle olmuyor. Öne çıkan düşünceler sürekli hayatın anlattıtıkları, doğruluk, cesaret, mutluluğunun anahtarı vb oluyor. Neden çünkü bunlar güçlü bunlar onların durumlarına hizmet etmiyor..

Abi biliyosun benim bulundugum yas grubu liseli ergen olarak adlandiriliyo.Cogunlugun beyni bel altinda ve bir kizda aradigi ozellikler belli 🙂
Bazi kiz arkadaslar ile sohbet esnasinda bunun lafi gectiginde benim o ozelliklerden farkli olarak kizda aradigimin konusmasi,diksiyonu,ilgi alanlari ve dolu bi insan olup olmamasi faktorleri gecince okuzun trene baktigi gibi suratima garipce bakiyolar mesela
Simdi genc nufus oraninin fazla oldugu bi ulkede %75 beyni bel altinda olan insanlardan kurulu nesil arasinda “senden benden bizden” gibi insanlarin farkli ve siradisi tuhaf olarak goruldugu bu toplumda yine bu %75lik kismin survivor da nihat dogani koyun gibi pasa pasa  izleyecek olmasi beni cok sasirtmiyor.

Bir kardeşimin yazdığı yazı üzerine tekrar yazmak istedim. Survivor bu kadar önemli mi ? Acunu zengin edelim.. Acun kim ? Niye zengin konularındayız ? Size cevap veremeceğim. Çünkü ben de bilmiyorum.

böyle işte… Bu arada size ne tavsiye edceğim hemen bir bakalım anlamanız için dünyayı daha iyi anlayınız diye.

                                   ERSAN JUAN

KİMSİN SEN TASLA ? – KAAN ÜNSAL APLHAN

Oha ya bu adamlar  ile bir yerlere hizmet ediyor diyebiliyor muyuz ?
Olay ne biliyor msunuz ? Bu bizim depresyonumuz sizin bunu okumayacağınızı düşünüyorum. Olay çok basit sadece doğru bir insan olmak. Yazmak kolay değil, usanmadan, üzülmeden insanların seninle , hayatınla , ilgili iyi şeyler söyleyecek insanların yeri olduğunu düşünüyorsun.. Biz bence çok güzel bir şekilde kendimizi anlatmaya çalışırkendoğru insanları doğru yerlerle buluşturmaya ve Türk Gençliğime ışık olmak istiyorum. 
insanlar iyi şeyler söylüyorlar.. Gerçek insanlar…
kardeşim güzel şarkı, hayat öyle bir şey ki insan her şeyi kendi kendine doğru sanıyor. Bir zamanlar Lütfiye teyze vardı ama şuan yok. Onu çok özledim İnsanları doğruya, iyiyiye götürmek isterdi.. İlhan dede de öyle yapardı. Çok iyi bir insandı, adam gibi adamdı.